c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

2016. gada 6. maijā Valsts policijas koledžā notika pasākums „Atvērto durvju diena 2016” 2016. gada 15. aprīlis

  Pasākumu apmeklēja 222 interesenti no visas Latvijas. Interesenti, noklausoties lekciju par studiju iespējām, veicot vērīguma un atmiņas testa izmēģinājumu un uzdodot sev interesējošos jautājumus, guva ieskatu kadetu ikdienā.

  Vislielāko interesi izpelnījās kadetu rādītie uzbrukumu atvairīšanas un aizsardzības taktikas paraugdemonstrējumi un inscenēta personu aizturēšana no automašīnām. Paraugdemonstrējumi sniedza iespēju pārliecināties, cik profesionāli jaunie likumsargi tiek sagatavoti Valsts policijas koledžā.

  Pēc paraugdemonstrējumiem Atvērto durvju dienas apmeklētājiem bija iespēja pašiem apgūt dažādus paņēmienu uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikā, interaktīvajā stendā pārbaudīt savas šaušanas prasmes un apskatīt Kriminālistikas muzeja ekspozīciju. Lielu apmeklētāju uzmanību piesaistīja arī Valsts policijas koledžas dienesta suņi Endi un Maikls, kas parādīja savas spējas, izpildot kinologu komandas.

  Daudzi Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzina, ka apsver domu mācīties Valsts policijas koledžā, jo patīk sports, kā arī policistu ikdiena ir aktīva, piesātināta ar notikumiem, un likumsargi palīdz citiem. Tāpat zināmu lomu spēlē arī bezmaksas izglītība un garantēta darbavieta pēc studiju beigšanas. 

Valsts policijas koledža (VPK) aicina ikvienu interesentu ierasties VPK Atvērto durvju dienā. Interesenti varēs uzzināt par izglītības iespējām VPK, izmēģināt kādu no iestājpārbaudījumu uzdevumiem, pārbaudīt savas spējas šaušanā, aplūkot koledžas dienesta suņa un topošo policistu paraugdemonstrējumus.

Šī gada 6.maijā Valsts policijas koledža rīko Atvērto durvju dienu. Jau no pulksten 9.00 topošajiem studentiem un visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt Valsts policijas koledžu Rīgā, Ezermalas ielā 8a, un noskaidrot, kāda ir topošo policistu ikdiena un kas jādara, lai kļūtu par policistu.

Atvērtajā durvju dienā interesentiem būs iespēja uzzināt visu par izglītības iespējām Valsts policijas koledžā, iestājpārbaudījumiem un nosacījumiem, kas jāņem vērā, lai uzsāktu dienestu Valsts policijā un dienesta gaitas specifiku.

Tāpat apmeklētāji varēs izmantot vienreizēju iespēju, proti, aizpildīt vienu no iestājpārbaudījuma uzdevumiem – vērīguma un atmiņas pārbaudes testu.

Lai interesentiem rastos priekšstats par reālo ikdienas darbu Valsts policijā, tiks demonstrēti arī uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības paņēmieni, kā arī personu aizturēšana no automašīnām. Tāpat savas prasmes demonstrēs arī Valsts policijas koledžas dienesta suns Endi.

Dienas noslēgumā apmeklētāji varēs pārbaudīt savas prasmes šaušanā, izņemt pirkstu un pēdu nospiedumus, tikties ar Valsts policijas koledžas personālu un Studējošo pašpārvaldi, kā arī apskatīt nesen atklāto Valsts policijas koledžas Kriminālistikas muzeja ekspozīciju.