Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs

Arhīvs

Sporta katedras docente A.Homiča izcīna sudraba un bronzas medaļas Ziemeļvalstu veterānu čempionātā 2016. gada 14. aprīlis

Latvijas galda tenisa veterāni ar panākumiem ir atgriezušies no Ziemeļvalstu veterānu čempionāta, kas norisinājās 8.-10.aprīlī Norvēģijas pilsētā Bergenā.
Mūsu valsti šajās sacensībās pārstāvēja arī Valsts policijas koledžas Sporta katedras docente Aldona Homiča.  Sievietēm vecuma grupā (45+) par uzvarētāju kļuva Ina Jozepsone (Latvijas galda tenisa federācijas ģenerālsekretāre), bet Aldona Homiča pusfinālā ar rezultātu 2:3, zaudējot ilggadējai Norvēģijas izlases dalībniecei Sonjai Rasmussenai, izcīnīja 3.vietu. Savukārt, sievietēm grupā 40+ dubultspēlēs Aldona Homiča pārī ar Inu Jozepsoni izcīnīja sudraba medaļu.
Visi sacensību rezultāti ir pieejami šeit: http://resultat.ondata.se/000309/ , pārējā informācija par sacensībām: http://www.netu2016.no/en-us/"