c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Karjeras izglītības diena Daugavpilī 2016. gada 1. aprīlis

2016.gada 31.martā Daugavpils 12.vidusskolā, Kauņas ielā 8, Daugavpilī, notika karjeras izglītības pasākums, kurā piedalījās Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes pārstāvji, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas darbinieki, kā arī Valsts robežsardzes koledžas un Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes pārstāvji. Klausītāju loks bija 120 vidusskolnieki.

          Valsts policijas koledžas darbinieki Inese Boluža un Jurijs Fjodorovs, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas vecāko inspektori Inesi Snarsku un Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Patruļdienesta rotas darbiniekiem Valdi Stašuli un Dmitriju Fedotovu, stāstīja par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, kā arī policista darba ikdienu. Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki uzsvēra, ka policista ikdienā galvenā loma ir faktiem, pierādījumiem un argumentācijai. Apskatei bija pieejami policijas darbā izmantojamie ieroči un speclīdzekļi, kā arī dažādi bukleti gan par studiju norisi Valsts policijas koledžā, gan par Valsts policijas sabiedriskajām aktivitātēm. Arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas direktora vietnieks V.Students prezentēja studiju iespējas. Savukārt Valsts robežsardzes koledžas un Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes pārstāvji pēc sava stāstījuma īstenoja arī paraugdemonstrējumus ar dienesta suņiem, kas izraisīja sajūsmu visos klātesošajos.

          Skolnieku atsaucība bija liela, tika uzdots daudz jautājumu gan par studiju iespējām Valsts policijas koledžā, gan par drošības jautājumiem un iespēju sadarboties ar policiju.

          Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes cieša sadarbība ar Daugavpils 12.vidusskolu turpinās jau piecus gadus, un šajā laikā skolā ir realizēti dažādi drošības pasākumi, vienmēr gūstot atsaucību skolnieku un viņu vecāku vidū.

Foto >>>