e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

12 AK grupa izcīna uzvaru Valsts policijas koledžas sacensībās virves vilkšanā 2016. gada 10. marts

Gatavojoties Iekšlietu ministrijas atklātajām sacensībām virves vilkšanā, Sporta katedra 8.martā noorganizēja sen nebijušu pasākumu – virves vilkšanas sacensības starp grupām. Pasākums vienlaikus tika pieskaņots Starptautiskajai sieviešu dienai un veltīts dāmām. Jāsaka, ka atsaucība bija liela – pieteicās 6 komandas un sacensības norisinājās spraigā, bet tajā pašā laikā interesentā un draudzīgā atmosfērā. Patīkami, ka 13 AK grupas komandā tika iesaistītas arī dāmas, kas sacensībām „piedeva savu rozīnīti” un padarīja tās košākas!

          Saskaņā ar sacensību nolikumu, nebija noteiktas svaru kategorijas, galvenais nosacījums – komandā jābūt astoņiem „vilcējiem”. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur katra ar katru cīnījās līdz divām uzvarām. Pēc grupu turnīra pusfinālos iekļuva pa divām komandām, kas sacentās par vietu finālā.  

          Rezultātā visspēcīgākā izrādījās 12 AK komanda, kura finālā pieveica 10 un 11 AK grupu apvienoto komandu. Savukārt trešo vietu ieguva 15 AK grupa, kura spēja uzvarēt 4.vietu ieņēmušo 13 AK grupu.

 

12 AK komandas sastāvs: Juris Karziņins, Kaspars Kvjatkovskis, Valentīns Bebrišs, Nauris Kapteinis, Rolands Preimanis, Gunārs Kožurovs, Viktors Maslobojevs, Raivis Krastiņš un Andris Sīlis.

Fotogalerija >>>