Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs

Arhīvs

Ar Valsts policijas koledžas uzvaru noslēgušās Valsts policijas Spartakiādes sacensības volejbolā 2016. gada 10. marts

Pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī norisinājās Valsts policijas Spartakiādes sacensības volejbolā.

Atbilstoši sacensību nolikumam, kā arī ņemot vērā 2015.gada rezultātus, komandas bija sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīja viena apļa turnīru, sacenšoties katra ar katru.

Sīva spēkošanās izvērtās A apakšgrupā, kur Koledža abās spēlēs ar Zemgales RP un Centrālā aparāta komandu pirmo setu zaudēja, taču spēja saņemties, pārvarēt sāncenšu pretestību un abus mačus uzvarēt ar 2:1. Spēlē par tikšanu pusfinālā Zemgales RP diezgan pārliecinoši izcīnīja uzvaru pret Centrālā aparāta volejbolistiem ar rezultātu 2:0.

B apakšgrupā savu favorīta statusu pierādīja Rīgas RP pārvaldes komanda, pārliecinoši uzvarot visas trīs spēles ar rezultātu 2:0. Savukārt mājinieki Latgales RP ar tādu pašu rezultātu pievarēja gan Vidzemes, gan Kurzemes RP spēlētājus, iegūstot otro ceļazīmi uz finālu.

Interesanta izvērtās spēkošanās par 5.vietu un abi pusfināli. Visās trijās spēlēs bija nepieciešams izspēlēt papildsetu, lai noskaidrotu uzvarētāju. Centrālā aparāta komanda, zaudējot pirmo setu sīkstajiem kurzemniekiem, spēja pārgrupēt spēkus, uzvarēt nākamos divus spēles „nogriežņus” un ierindoties 5.vietā.

Pirmajā pusfinālā Koledža pret Latgales RP spēli sāka ar uzvaru pirmajā mača daļā, taču pieredzējušie latgalieši otrajā setā uzspieda savu spēles stilu un novirzīt finālista noskaidrošanu uz trešo setu. Tomēr kadetiem spēka izrādījās vairāk, smaga uzvara ar rezultātu 11:9 un vieta finālā. Otrajā pusfinālā Zemgales RP pirmajā setā tikai galotnē piekāpās spēcīgajam sāncensim no Rīgas RP ar 20:22, tad prata uzvarēt rīdziniekus 21:16 un atkal visi galvenie notikumi pārcēlās uz spēles trešo daļu. Tāpat kā pirmajā pusfinālā, sāncenši cīnījās par katru bumbu, par katru punktu, taču galotnē nedaudz vairāk veiksme uzsmaidīja Rīgas RP, uzvara 11:9 un par pirmo vietu jāspēlē ar Koledžas komandu!

Spēlē par 3.vietu latgaliešiem pietika ar diviem setiem, tomēr jāatzīmē, ka Zemgales RP volejbolisti spēli tāpat vien „neatdeva”, otrajā setā zaudējot tikai 23:21!

Finālā vairāk spēka bija pietaupījuši Koledžas volejbolisti, kuri mērķtiecīgāk veidoja uzbrukumus, tiekot garām rīdzinieku blokiem un, pieļaujot mazāk kļūdu vienkāršās situācijās, izcīnīja uzvaru ar 2:0, tādējādi kļūstot par 2016.gada čempioniem.

Jāpiebilst, ka pēc diviem Valsts policijas 2016.gada Spartakiādes sporta veidiem pirmajās trijās vietās komandu vērtējumā ir izvietojušies – Koledža, Latgales RP un Rīgas RP. Taču priekšā vēl visa sezona un cīņa par uzvaru kopvērtējumā varētu izvērsties gana intriģējoša!!!

Valsts policijas koledžas komandas sastāvs: Artūrs Zubkovs, Uģis Ķiņķeris, Dins Rūdolfs Dancis, Guntars Senkāns, Andris Sīlis, Mārcis Kuļijevs, Pēteris Daukšis, Karlīna Krīgale, Viktors Maslobojevs.