e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Draudzības spēle volejbolā ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas komandu 2016. gada 3. marts

Valsts policijas koledžas volejbola izlases komanda, gatavojoties Valsts policijas 2016.gada Spartakiādes sacensībām volejbolā, ir aizvadījusi draudzības spēli ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas komandu.

Spēle izvērtās pietiekoši interesanta un spraiga. Iesākām labi, gūstot četrus bezatbildes punktus pēc kārtas, taču pieredzējušie sāncenši ātri atguvās un variējot uzbrukuma virzienu maiņu, kā arī izmantojot māņu sitienus, spēja spēli nolīdzsvarot un pamazām pārņemt vadību. Mūsu rindās sāka izpausties tas, ka nebijām līdz šim aizvadījuši nevienu pārbaudes spēli un tikai ar treniņiem labai savstarpējai sapratnei izrādījās par maz. Turklāt, NAA volejbolisti pieļāva mazāk kļūdu un pirmo setu noslēdza ar 5 punktu pārsvaru.

Otrajā setā jau no sākuma NAA pārņēma pārliecinošu vadību un neatstājot Koledžai ne mazāko iespēju sekmīgi pretoties uzvarēja ar 8 punktu pārsvaru.

Likās, ka spēli būsim zaudējuši bez ierunām, taču mūsu puiši spēja saņemties – saspēles vadītājs Arturs Zubkovs beidzot iespēlējās un, mainot uzbrukuma virzienus, sāka labās sitiena pozīcijās izvirzīt uzbrucējus. Vienlaikus tika pamainīts spēlētāju izvietojums uz laukuma, samazināts kļūdu skaits un tas deva rezultātu – uzvarējām divus setus pēc kārtas, panākot neizšķirtu. Tomēr izšķirošajā piektajā setā nedaudz pietrūka veiksmes un nācās atzīt sāncenšu pārākumu.

Tomēr galvenais mērķis – iespēlēt komandu un veicināt draudzības saites ar NAA tika panākts. Tagad atliek palabot kļūdas un sekmīgi startēt Valsts policijas Spartakiādes sacensībās, kas 4.martā norisināsies Daugavpilī.

 

Valsts policijas koledžas volejbola izlases sastāvs: Artūrs Zubkovs, Uģis Ķiņķeris, Dins Rūdolfs Dancis, Guntars Senkāns, Andris Sīlis, Mārcis Kuļijevs, Pēteris Daukšis, Karlīna Krīgale, Viktors Maslobojevs.