f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Ar 17 K grupas uzvaru noslēgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā 2016. gada 18. februāris

Otrdien, 16.februārī ar fināla četrinieka grupu spēlēm noslēgušās mēnesi ilgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā.

Sacensību reglaments paredzēja, ka atbilstoši izlozei vispirms notiek grupu turnīrs un pēc tā labākās divas komandas no katras grupas izveido fināla četrinieku un, izspēlējot spēles katra ar katru, noskaidro Koledžas labākos volejbolistus.

No pirmās apakšgrupas fināla stadijā nokļuva 12 AK un 18 K grupas, savukārt no otrās apakšgrupas labākās izrādījās 17 AK un 10 AK komandas.

Jāsaka, ka visas komandas izrādīja cienīgu pretestību pretiniekiem, par ko liecina fakts, ka 4 (četrās) no 6 (sešām) spēlēm bija jāspēlē papildus sets, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Šajā maratonā pacietīgāki izrādījās 17 K grupas studenti, kuri spēja izcīnīt uzvaras visās trijās spēlēs – pret 18 K 2:0 (mazie punkti 42 – 31), pret 10 AK 2:1 (52 – 40), pret 12 AK 2:1 (53 – 48), un kļūt par sacensību čempioniem.

Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma 12 AK un 10 AK grupu arodizglītības programmas kadeti. Patīkami pārsteidza, ka katrā komandā bija 1 – 2 daiļā dzimuma pārstāves, kuras demonstrēja tiešām labu volejbola tehnikas pārvaldīšanu, tādējādi veicinot savu komandu sekmīgus startus. Ja Valsts policijas vai Iekšlietu ministrijas Spartakiādes sacensībās būtu iekļauts arī volejbola turnīrs sievietēm, Koledža droši varētu cīnīties par visaugstākajām vietām!

Vienīgā alternatīva meitenēm ir piedalīšanās Iekšlietu ministrijas atklātajā čempionātā pludmales volejbolā, kas norisināsies jūnijā. 2015.gadā šajās sacensībās sieviešu konkurencē triumfēja tieši Koledžas duets – Arta Buklagina un Elīza Matroze, kuras šobrīd mācības ir pabeigušas un dienesta pienākumus pilda jau citās struktūrvienībās.

 

17 K grupas komandā spēlēja un uzvaru izcīnīja:

Dins Rūdolfs Dancis, Uģis Ķiņķeris, Beāte Kima, Kintija Bačka, Monika Ozola, Atis Padoms, Andris Krompāns.

 

 

 

Pielikumā rezultātu tabulas >>>