Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs

Arhīvs

Atbildes spēlē basketbolā uzvar Valsts policijas koledžas kadeti! 2016. gada 11. februāris

Publicēts 2016.gada 11.februārī

Turpinās Valsts policijas koledžas komandas gatavošanās Valsts policijas spartakiādes sacensībām basketbolā, kas notiks  2016.gada 1.aprīlī,  Daugavpilī.

2015.gada 8. decembrī  savu  pirmo spēli Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) kadeti jau spēlēja ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kadetiem. Diemžēl ar rezultātu 102:110 (spēles laiks 4x15minūtes) zaudējām. Bet, šoreiz 2016. gada 10.februārī VPK sporta zālē izcīnījām uzvaru ar rezultātu 55:41(spēles laiks 4x10 minūtes).

Valsts policijas koledžas izlases komandā spēlēja: D.Dancis(12p.) N.Kapteinis(6p.), R.Holeriks(8p.), R.Zvejnieks(14p.), U.Ķiņķeris(15p.)P.Daukšis, R.Safonovs, M.Rupeiks.