d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes pārstāvis piedalās Latvijas Studentu apvienības domes sēdē Rīgas Aeronavigācijas institūtā 30.01.2016. 2016. gada 2. februāris

Šī gada 30. janvārī Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) norisinājās kārtējā Latvijas Studentu apvienības (LSA) domes sēde. Valsts policijas koledžu (VPK) Studējošo pašpārvaldi (SP) pārstāvēja Evelīna Liepiņa.

Plkst. 11:00 RAI SP vadītājs Jānis Bērziņš ar LSA prezidenti I.Grigorjevu atklāja LSA Domes sēdi ar svinīgu uzrunu. Kam sekoja LSA Domes sēdēs kārtības apstiprināšana, ko arī visi klātesošie domnieki vienbalsīgi atbalstīja. Turpinājumā LSA Valde un vairāku darba grupu vadītāji sniedza atskaites par saviem sasniegumiem un problēmām. Plkst. 11:30 domnieki tika iepazīstināti ar LSA finanšu pārskatu, kurā bija atspoguļoti šī gada LSA ieņēmumi un budžeta izlietojuma sadale. Tika apstiprināts 2016.gada biedru naudas apmērs. Pēc kā tika pacelts jautājums par domnieku un kongresa mandātu skaita aprēķināšanu. Tam sekoja LSA sēžu kārtības ruļļa labojumu izskatīšana un notika balsošana par labojumu pieņemšanu. Turpinājumā klātesošie domnieki tika iepazīstināti un aicināti pieņemt izstrādāto pozīciju par AI izglītības pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti. Pēc kā notika diskusija par SP finansējumu un tika nobalsots par jautājuma turpmāko virzību. Turpinājumā, darba grupas vadītājs iepazīstināja domniekus ar LSA augstākās izglītības vīziju, un tika nolemts turpināt vīzijas izstrādi. Sēde turpinājās ar revīzijas komisijas ziņojumu par LSA darbu un rekomendācijām turpmākajā LSA darbībā.

Domes sēdes noslēgumā katras pašpārvaldes pārstāvis iepazīstinājām ar aktualitātēm savā pašpārvaldē. VPK SP pārstāve Evelīna Liepiņa informēja pārējos domniekus par Valentīndienas pasākumu, sadarbības Mini florbola turnīru un gatavošanos VPK jubilejas skrējienam. Sēde noslēdzās plkst. 15:50 ar I.Grigorjevas uzrunu un pateicību RAI SP par uzņemšanu.