b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas Sporta katedras tuvcīņas speciālisti piedalās instruktoru seminārā. 2015. gada 23. decembris

Š.g. 21. un 22.decembrī sadarbojoties ar Vsevoloda Zeļonija Sporta skolu Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) Sporta katedras tuvcīņas speciālisti piedalījās instruktoru seminārā “Džudo nodarbību pamati un pašattīstības iespējas”. Semināru vadīja Olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs Vsevolods Zeļonijs (džudo 6.DAN), kurš ir arī pašreizējais Latvijas Džudo federācijas ģenerālsekretārs un Sporta skolas treneris Agris Draviņš (džudo 1.DAN).

V.Zeļonijs semināra dalībniekus iepazīstināja ar džudo tehnikas pamatnostādnēm. Tika pārrunātas tēmas, kas ir iekļautas Koledžas mācību/studiju programmās, kā arī izskatīti jautājumi par atsevišķu džudo tehnikas elementu ieviešanu šajās programmās. Tālākās sadarbības nolūkā V.Zeļonijam tika izteikts uzaicinājums apmeklēt Koledžu un novadīt nodarbību kadetiem, kā arī iepazīties ar speciālo cīņas paņēmienu apgūšanu, kas tiek nodrošināta apmācību procesā koledžā.

Semināra noslēgumā Koledžas Sporta katedras tuvcīņas speciālistiem tika izsniegti sertifikāti par piedalīšanos instruktoru seminārā un apgūtās semināra programmas nianses viņi varēs tālāk nodot Koledžas kadetiem un Valsts policijas teritoriālajām struktūrvienībām, kurās viņi nodrošina policijas darbinieku apmācības.

No Koledžas Sporta katedras seminārā piedalījās: vecākais inspektors Arturs Kaļinka, docente Aldona Homiča, docenta p.i. Rolands Marcinkevičs, lektori Roberts Hvesko un Ivars Urbāns, un personāla apmācības speciālisti Andrejs Maslovs, Juris Klišāns un Igors Bistrovs.

 

Pielikumā – fotogalerija