a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Labdarības akcijas Valsts policijas koledžā 2015. gada 21. decembris

Kā jau visi zinām, ka Ziemassvētki tuvojās, tas nozīmē, ka ir laiks darīt labus darbus. Valsts policijas koledžas (VPK) Studējošo pašpārvalde (SP) pirms divām nedēļām VPK izsludināja labdarības akciju, kuras ietvaros VPK kadeti un darbinieki aktīvi iesaistījās. Tika saziedotas gan attīstošās spēles, gan puzles, gan grāmatas un vēl daudz, daudz citas lietas.

21.decembrī  VPK SP  kopā ar aktīvistiem devās ciemos uz Rīgas pašvaldības bērnunamu “Vita”, kur iepriecināja bērniņus ar dāvanām – VPK darbinieku un kadetu saziedotajām mantām. Bērniņi bija ļoti pārsteigti, jo dāvinātāji ieradās Valsts policijas formastērpos, taču tajā pašā laikā ļoti priecīgi. Bērni priecēja dāvinātājus ar Ziemassvētku dzejoļiem, kā arī pasākuma noslēgumā policisti, bērnunama bērni un darbinieki vienojās kopīgā Ziemassvētku dziesmā, kas radīja smaidu ikvienam pasākuma dalībniekam.

 

Sanākot kopā un sadodoties rokās, mēs varam daudz, tāpēc neesam vienaldzīgi un ieklausāmies tajos, kuriem tas visvairāk ir vajadzīgs. Priecīgus svētkus!

 

 

Fotogalerija >>>