b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas sportistu sniegums 2015.gada Valsts policijas Spartakiādes sacensību kopvērtējumā! 2015. gada 21. decembris

Ar sacensībām tuvcīņā ir noslēgusies Valsts policijas 2015.gada Spartakiāde. Par uzvarētājiem, izcīnot trīs zelta, divām sudraba un vienu bronzas medaļu (no 9 sporta veidiem) ir kļuvuši Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes  (turpmāk Rīgas RP)  komandas sportisti.

Otro vietu, atpaliekot tikai par vienu punktu, ir izcīnījusi Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) komandas sportisti, kuri visas sporta sezonas garumā sastādīja sīvu konkurenci Rīgas RP, gan bronzu ieguvušajai Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (turpmāk Latgales RP) komandai. Koledžai arī trīs zelta medaļas (basketbols, vieglatlētikas kross un tuvcīņa), viena sudraba (futbols) un divas bronzas medaļas (galda teniss, šaušana). Nedaudz nepaveicās ar rezultātu peldēšanā, kur palikām ceturtajā vietā.

Latgales RP divas zelta medaļas (peldēšanā un policijas trīscīņā), divas sudraba (basketbols, šaušana) un viena bronzas medaļa volejbola sacensībās, kas deva Latgales RP komandai iespēju Valsts policijas 2015.gada Spartakiādē ierindoties augstajā trešajā vietā.

Jebkurā gadījumā, apsveicam visus Koledžas sportistus ar teicamo rezultātu Valsts policijas 2015.gada Spartakiādes kopsavilkumā un iegūtajām vietām atsevišķās disciplīnās, kā arī liels paldies docētājiem un lektoriem, kuri paši piedalījās sacensībās un gatavoja komandas startiem!

No komandām , kuras ierindojās ārpus trijnieka, jāatzīmē Valsts policijas Centrālā aparāta komanda ar iegūto pirmo vietu volejbola sacensībās un trijām otrajām vietām (peldēšana, policijas trīscīņa un vieglatlētikas kross). Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde labi nostartēja tuvcīņas sacensībās, kur kopvērtējumā komanda ieņēma augsto trešo vietu. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldei četras bronzas medaļas (basketbolā, policijas trīscīņā, futbolā un vieglatlētikas krosā), bet Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldei iegūta viena sudraba medaļa galda tenisa sacensībās.

 

Valsts policijas koledžas Sporta katedra novēl sportisku Jauno gadu un augstus sasniegumus Valsts policijas koledžas sportistiem.

 

Pielikumā:

  1. Komandu 2015.gada spartakiādes sacensību rezultāti (atvērt šeit)