d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas atklātās sacensības galda tenisā! 2016. gada 17. oktobris

2016. gada 26. oktobrī Valsts policijas Koledžas (turpmāk VPK) sporta zālē notika 2016./2017. mācību gada atklātās spartakiādes sacensības galda tenisā.
Sacensību mērķis bija noskaidrot Valsts policijas koledžas labākos dalībniekus galda
tenisā, komplektēt Koledžas izlases komandu dalībai Valsts policijas
spartakiādes un IeM sacensībām, kas notiks 2017.gada februāra mēnesī. Atšķirībā no
citiem gadiem, šogad piedalījās vairāk dalībnieku, kopskaitā 29. Patīkami, ka bija pieteikušies Koledžas absolventi no dažādām VP struktūrvienībām. Arī sacensību spriedze un spēļu kvalitātes līmenis ir izaudzis. No VPK darbinieku vidus jau piekto gadu pēc kārtas piedalījās Kadetu nodaļas vadītājs Māris Liepa un Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedras docētājs Aivis Ivaško. Valsts policijas koledžas sacensības tiesāja LGTF ģenerālsekretāre Ina Jozepsone.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža noslēdz sadarbības līgumus ar Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolu (Gistrova, Mēklenburga – Priekšpomerānija, Vācija) 2016. gada 21. oktobris

No 2016.gada 10.oktobra līdz 16.oktobrim Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) direktors Rauls Kviesītis un direktora vietnieks Māris Riekstiņš piedalījās Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolas (turpmāk – Augstskola) rīkotajā sadarbības partneru sanāksmē un Augstskolas 25 gadu jubilejas svinīgajā pasākumā.

lasīt vairāk

KADETIFIKĀCIJAS PASĀKUMS VALSTS POLICIJAS KOLEDŽĀ 2016. gada 19. oktobris

2016.gada 14.oktobrī Valsts policijas koledžā (turpmāk – VPK ) norisinājās ikgadējs VPK Arodīzglītības programmas “Policijas darbs” grupu Kadetifikācijas pasākums. Šogad VPK Studējošo pašpārvalde (turpmāk - SP) nolēma organizēt iesvētības “Halloween” rudenīgajās noskaņās. Līdz ar to katrai dalībnieku grupai bija noteikts attiecīgs ģērbšanās stils. Pirms iesvētībām, grupu vecākie izlozēja kādu no šausmu filmu tēliem, kas bija jāatspogļo apģērbā. Iesvētību dienā pēc plkst 16:00 VPK teritorijā varēja manīt vilkačus, ļaunos klaunus, mūmijas, vampīrus, spokus un zombijus. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas darbinieks izcīna 2.vietu starptautiskās dienesta suņu sacensībās 2016. gada 17. oktobris

2016.gada 4.-6.oktobrī Lietuvā, Viļņā notika Lietuvas policijas Kriminālistikas centra organizētās starptautiskās dienesta suņu sacensības. Latvijas Valsts policijas komandu pārstāvēja Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļas personāla apmācības speciālists Guntis Strazdiņš ar dienesta suni Endi un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Kinologu nodaļas inspektore, leitnante Agnese Petrusēviča ar dienesta suni Drago. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Seminārs “Meža apvidū pazudušu personu meklēšanas organizēšana” 2016. gada 17. oktobris

2016.gada 11.-14.oktobrī Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļas darbinieki piedalījās sia”K-9.LV” organizētajā seminārā “Meža apvidū pazudušu personu meklēšanas organizēšana”. Lektors Vadims Liholetovs (Krievija) dalījās ar organizācijas EXTREMUM ilggadējo pieredzi pazudušu personu meklēšanā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Noslēdzies Valsts policijas koledžas turnīrs telpu futbolā 2016. gada 14. oktobris

Ar 19 K grupas uzvaru noslēgušās Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības telpu futbolā vīriešiem.

Saskaņā ar sacensību reglamentu, vispirms tika izspēlēti grupu turnīri, nosakot labākās komandas, kuras izspēlēja savstarpējās spēles par godalgoto trijnieku.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽA VIESOJĀS LIEPĀJĀ 2016. gada 11. oktobris

2016.gada 10.oktobrī Valsts policijas koledžas pārstāvji „Karjeras nedēļas 2016” ietvaros viesojās Liepājā. Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas sporta zālē pulcējās jaunieši no Liepājas, lai iepazītu kadetu dzīvi Valsts policijas koledžā, kā arī izaicinātu sevi!

lasīt vairāk

NENOKAVĒ PIETEIKŠANOS ABSOLVENTU BALLEI! 2016. gada 6. oktobris

Ielūdzam arī 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības nepilna laika NEKLĀTIENES grupu absolventus

Ir pienācis laiks tikties ar tiem, ar kuriem kopā dalīts prieks un pārciestas grūtības. 

2016.gada 28.oktobrī  Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Rīgā, Ezermalas ielā 8a, notiks “Absolventu balle” 

 

Šogad Valsts policijas koledža (turpmāk – Koledža) svin savu 10 gadu  pastāvēšanas jubileju, kam par godu Koledžas Studējošo pašpārvalde rīko šo pasākumu.

 

Pasākumu programma:

18:00 – 19:00 reģistrēšanās

19:00 – 19:30 pasākuma oficiālā atklāšana

19:30 – 20:30 ekskursija Koledžā, sarunas, aktivitātes

20:30 – 21:00 kafijas pauze, gatavošanās ballei

21:00 – … balle “ Līdzsvars” pavadījumā

 

Pieteikšanās: dalību pieteikt, nosūtot informāciju (vārds, uzvārds, tel. nr., absolvēšanas gads) uz e-pastu: jubileja@koledza.vp.gov.lv līdz 21.10.2016.

Dalības maksa: 5,00 euro (uzkodām un viegli atspirdzinošajiem dzērieniem). Dalības maksu samaksāt ne vēlāk kā līdz 21.10.2016 ( Koledžā, 310 kab.).

 
lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽA VIESOSIES LIEPĀJĀ 2016. gada 28. septembris

2016.gada 10.oktobrī karjeras nedēļas pasākumu „ES BŪŠU...” ietvaros Valsts policijas koledža viesosies Liepājas A. Puškina 2.vidusskolā.   Pasākuma laikā Valsts policijas koledžas kadeti piedāvās apmeklētājiem iepazīt kadetu dzīvi un izaicināt sevi!

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas „Sadraudzības kauss 2016” 2016. gada 20. septembris

Lai veicinātu sadarbības nostiprināšanos starp Valsts policijas koledžu, Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju (turpmāk – NAA), Valsts robežsardzes koledžu un Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžu (turpmāk – UCAK), š.g. 15.septembrī Sporta katedra organizēja sacensības „Sadraudzības kauss 2016” ar minēto augstskolu dalību. Sacensību mērķis bija arī nostiprināt kadetu vispārējo un speciālo fizisko sagatavotību, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt sportiskās aktivitātes, kā arī sportiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Foto >>>

lasīt vairāk