e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas grupu skrējiens ”Skriesim visi” par godu Valsts policijas dienai! 2016. gada 25. novembris

2016. gada 1.decembrī Valsts policijas koledžas teritorijā Sporta katedra sadarbībā ar studējošo pašpārvaldi jau piekto gadu pēc kārtas rīkos tradicionālo grupu skrējienu "Skriesim visi "- veltīts Valsts policijas dienai. Pasākuma mērķis ir iesaistīt pēc iespējas lielāku dalībnieku skaitu no studējošo un Koledžas vispārējā un akadēmiskā personāla, lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, saliedētu kolektīvu un pilnveidotu fizisko sagatavotību.

Nolikums >>>

lasīt vairāk

2016. gada 17. novembris

Kvalifikācijas eksāmens 2016. gada 17. novembris

Valsts policijas koledžā 2016.gada 12.decembrī un 13.decembrī notiks kvalifikācijas eksāmens arodizglītības programmas "Policijas darbs" 2016 15AK grupas izglītojamajiem un Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanā  Valsts policijas amatpersonām.
Kvalifikācijas eksāmena norises grafiks. (skatīt šeit)

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža piedalījās Lāčplēša dienas svinīgajos pasākumos 2016. gada 15. novembris

2016.gada 11.novembrī Valsts policijas koledža piedalījās Lāčplēša dienas svinīgajos pasākumos.
Piemiņas pasākumi sākās plkst.: 9:00 ar Ekumenisko dievkalpojumu Doma baznīcā. Dievkalpojuma laikā, pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos, kā arī lūdzoties par tiem, kas tagad aizsargā mūsu valsti, par mieru un brīvību mūsu zemē, klātesošos uzrunāja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
Pēc dievkalpojuma visi devās uz Rīgas Brāļu kapiem, kur notika ziedu vainagu nolikšanas ceremonija pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Nakts volejbolā uzvaru izcīna mūsu kadetes! 2016. gada 7. novembris

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde jau atkal apvienoja spēkus ar Nacionālo aizsardzības akadēmiju un kopīgi organizēja pludmales volejbola nakts turnīru, kas norisinājās 4. un 5. novembrī Olimpiskā sporta centra  “0-Sands” sporta hallē. Turnīrā savā starpā sacentās augstskolu komandas.

>>> Nolikums

>>> Bildes

lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS "POLICIJAS DARBA PAMATI" 2016 10P GRUPAS IZLAIDUMS 2016. gada 7. novembris

Piektdien, 04.11.2016., Valsts policijas koledžas konferenču zālē (Ezermalas ielā 8a) notika Profesionālās pilnveides izglītības programmas “Policijas darba pamati” 10P grupas izlaidums. Izlaiduma laikā notika arī svinīgā zvēresta došana.

Apliecību par Profesionālās pilnveides izglītības apguvi izsniedza 16 absolventiem. 
Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Notikusi PIRMĀ Valsts policijas koledžas ABSOLVENTU BALLE 2016. gada 3. novembris

2016.gada 28.oktobrī Valsts policijas koledžas (turpmāk - Koledža) Studējošo pašpārvalde (turpmāk – SD), svinot Koledžas 10 gadu jubileju, pirmo reizi rīkoja Absolventu balli, kas norisinājās Koledžā, Ezermalas ielā 8a, Rīgā. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

INFORMĀCIJA IZGLĪTOJAMAJIEM, KURI 2016.GADA 7.NOVEMBRĪ UZSĀKS PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS “POLICIJAS DARBA PAMATI” APGUVI 2016. gada 2. novembris

Informējam, ka  2016.gada 7.novembrī plkst.7.55 Valsts policijas koledžā, Ezermalas ielā 8a, Rīgā (pulcēšanās ierindas laukumā) jāierodas šādām personām:

lasīt vairāk

Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas konsultācijas Valsts policijas amatpersonām 2016. gada 28. oktobris

Valsts policijas koledžā Valsts policijas amatpersonām 2016.gada 31.oktobrī no pl.14.00 līdz pl.16.00 lekciju zālē Z-5 notiks ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas konsultācijas par Valsts policijas jaunākā inspektora profesijas standarta prasībām un profesionālās kvalifikācijas eksāmena norisi.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas atklātās sacensības galda tenisā! 2016. gada 17. oktobris

2016. gada 26. oktobrī Valsts policijas Koledžas (turpmāk VPK) sporta zālē notika 2016./2017. mācību gada atklātās spartakiādes sacensības galda tenisā.
Sacensību mērķis bija noskaidrot Valsts policijas koledžas labākos dalībniekus galda
tenisā, komplektēt Koledžas izlases komandu dalībai Valsts policijas
spartakiādes un IeM sacensībām, kas notiks 2017.gada februāra mēnesī. Atšķirībā no
citiem gadiem, šogad piedalījās vairāk dalībnieku, kopskaitā 29. Patīkami, ka bija pieteikušies Koledžas absolventi no dažādām VP struktūrvienībām. Arī sacensību spriedze un spēļu kvalitātes līmenis ir izaudzis. No VPK darbinieku vidus jau piekto gadu pēc kārtas piedalījās Kadetu nodaļas vadītājs Māris Liepa un Tiesību zinātnes un projektu pārvaldības katedras docētājs Aivis Ivaško. Valsts policijas koledžas sacensības tiesāja LGTF ģenerālsekretāre Ina Jozepsone.

lasīt vairāk