f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Informācija pretendentiem par "Ārpus formālās izglītības sistēmas profesionālās kompetences novērtēšanas" sagatavošanās mācībām 2016. gada 24. maijs

Valsts policijas koledža informē, ka no 2016.gada 30.maija līdz 3.jūnijam notiks ārpus formālās izglītības sistēmas profesionālās kompetences novērtēšanas sagatavošanās mācības kvalifikācijas eksāmenam.
Ar nodarbību sarakstu var iepazīties šeit: atvērt.

 Saistošā informācija: atvērt

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža pārstāv Valsts policiju militārā parādē 2016.gada 4.maijā Krāslavā 2016. gada 16. maijs

2016.gada 4.maijā Valsts policijas koledža piedalījās ikgadējā militārajā svētku parādē par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 26.gadadienai.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmas “Policijas darba pamati” izlaidums 2016. gada 12. maijs

 

11.05.2016 Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Ezermalas ielā 8a, Rīgā notika svinīgais zvēresta un izlaiduma pasākums 2015_8P grupai.
Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas izstāde “Ieskats Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē” aizceļojusi uz Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi 2016. gada 9. maijs

Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas pasākumu ietvaros, izstāde “Ieskats Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē” ir aizceļojusi uz Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi, kur tā būs apskatāma maija mēnesī. 

Fotogalerija šeit >>>>

lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS KADETI PIEDALĀS TIESAS PROCESA IZSPĒLĒ 2016. gada 3. maijs

Valsts policijas koledžas 2015 18 K grupas kadeti, atsaucoties uz Tiesībsarga biroja aicinājumu tiesībzinātņu studentiem, izveidoja savu komandu un š.g. 30.aprīlī piedalījās tiesas procesa izspēlē cilvēktiesībās. Dalība spēlē bija kā izaicinājums pieredzes iegūšanai, turklāt izspēles kāzuss bija cieši saistīts ar policijas ikdienas darbu.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža izcīna 2. vietu ikgadējā starpkoledžu boulinga turnīrā 2016. gada 27. aprīlis

2016.gada 26.aprīlī Zelta Boulinga centrā, Uzvaras bulvārī 2/4, Rīgā norisinājās Latvijas Koledžu asociācijas organizētais 7.starpkoledžu boulinga turnīrs. Turnīrā piedalījās 19 koledžas no visas Latvijas, tostarp arī Valsts policijas koledža, kuru pārstāvēt devās komanda “Zelta kaprāļi”.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu, Ieslodzījuma vietu pārvaldi organizēja semināru „Radikalizācija un terorisms” 2016. gada 27. aprīlis

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu un Ieslodzījuma vietu pārvaldi š.g. 25.aprīlī organizēja semināru „Radikalizācija un terorisms”.

lasīt vairāk

“Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības virves vilkšanā” 2016. gada 27. aprīlis

2016.gada 01.maijā Rīgas reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava” Iekšlietu ministrijas (turpmāk – IeM) Veselības un sporta centrs sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju organizē IeM atklāto čempionātu virves vilkšanā, kas pirmo reizi ir iekļauts Iekšlietu ministrijas sporta pasākumu plānā.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas TALKA 2016 2016. gada 26. aprīlis

Vislatvijas lielās talkas ietvaros, 2016.gada 22.aprīlī Valsts policijas koledžas personāls un kadeti, ar mērķi labiekārtot un sakopt Valsts policijas koledžas teritoriju, Ezermalas ielā 8a, Rīgā, piedalījās talkā.

Galeriju skatīt šeit >>>>>>

lasīt vairāk

Karjeras izglītības diena Rēzeknē 2016. gada 26. aprīlis

2016.gada 22.aprīlī Rēzeknes 5.vidusskolā, Rūpnīcas ielā 11, Rēzeknē notika karjeras izglītības pasākums, kurā piedalījās Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona policijas pārvaldes Rēzeknes iecirkņa pārstāvji, un Valsts robežsardzes koledžas pārstāvji. Klausītāju loks bija 60 skolēni.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk