e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledža piedalās starptautiskajā konferencē „Daudzveidīgas pieejas naida noziegumu un naida runas ierobežošanā un novēršanā” 2015. gada 26. oktobris

Valsts policijas koledžas Humanitārās katedras vadītāja Evita Lipe, atsaucoties uz Latvijas Cilvēktiesību centra uzaicinājumu, š.g. 22.oktobrī uzstājās starptautiskajā konferencē „Daudzveidīgas pieejas naida noziegumu un naida runas ierobežošanā un novēršanā”.

lasīt vairāk

2015. gada 22. oktobris

LATVIJAS REPUBLIKAS IEKŠLIETU MINISTRIJA

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽA

''Karjeras Dienas 2015''

    Pasākumu apmeklēja Ventspils 1.ģimnāzijas audzēkņi, kuri klātienē varēja vērot un iepazīties ar Valsts policijas koledžas darbību un virzieniem, kā arī vērot kinologu darbu, uzdot sev interesējošus jautājumus par kinologu darbību, apmācību un karjeras iespējām Valsts policijā.

      Valsts policijas koledžu pārstāvēja kadeti - Agnese Bērziņa, Kaspars Vīksna, Rihards Gerhards, Jekaterīna Meļehova, Vivita Zimba, Dins Rūdolfs Dancis, Uģis Ķiņķeris  un Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas vadītājs majors Māris Liepa. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs kļūst par London Open uzvarētāju Starptautiskajā brazīļu Džiu-Džitsu IBJJF čempionātā 2015. gada 21. oktobris

Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs 2015.gada 17. – 18.oktobrī startēja atklātajā Starptautiskajā brazīļu Džiu-Džitsu IBJJF čempionātā (London FAll International Open Jiu-Jitsu IBJJF Championship), kas norisinājās Londonā, Lielbritānijā.

Master-2 grupā Andrejs trīs cīņu rezultātā palika nepārspēts, iegūstot ZELTA medaļu svara kategorijā līdz 82,3 kg. A.Maslova  pretinieki bija Itālijas, Brazīlijas un Lielbritānijas sportisti, kuri tika uzvarēti pirms cīņas laika beigām ar sāpju un žņaugšanas paņēmieniem. Pēc sacensībām A.Maslovs sekmīgi nokārtoja eksāmenu un saņēma brazīļu Džiu-Džitsu ZILO jostu. 

lasīt vairāk

Kadetifikācija Valsts policijas koledžā! 2015. gada 20. oktobris

Šī gada 16.oktobrī Valsts policijas koledžā norisinājās Kadetidifikācija, kur jaunie arodizglītības kadeti varēja pierādīt sevi atjautībā, spēkā un saliedētībā. Šajā gadā kadetu kadetidifikācijas tematika bija supervaroņi, kadetiem vajadzēja iejusties tādos tēlos kā:

  • Betmens
  • Dzelzcilvēks;
  • Supermens;
  • Halks;
  • Zirnekļcilvēks;
  • Kapteinis Amerika.
lasīt vairāk

Līga Girgensone un Pauls Ārents Bigbank skrien Latvija Tautas skrējiena uzvarētāji 2015. gada 14. oktobris

10.oktobrī, Siguldā jau 5.rezi aizvadīts viens no lielākajiem skriešanas pasākumiem valstī - skriešanas seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” fināla posms.

“BIGBANK Skrien Latvija” skriešanas seriālas norisinājās septiņos posmos dažādās Latvijas pilsētās: Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā, pulcējot vairāk kā 17000 skrējējus un aktīvā dzīvesveida piekritējus. Dalībniekiem bija iespēja startēt 5,3 km, 10,5km un pusmaratona (21km) distancēs.

lasīt vairāk

2015. gada 13. oktobris

 

 

Lai veicinātu sadarbību un noslēgtu sadarbības līgumu starp Valsts policijas koledžu un Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālo augstskolu (Gistrova) Erasmus+ programmas ietvaros, laika periodā no 2015.gada 13.oktobra līdz 15.oktobrim Valsts policijas koledžā viesosies Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolas pārstāvji:

Vilma Ventiga un Dirks Hofmanan.

lasīt vairāk

E.Freimanis kļūst par Baltijas čempionu svara stieņa spiešanā guļus (vecuma grupā 40 – 45 gadi) 2015. gada 12. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē (10.un 11.oktobrī) Dobelē norisinājās Baltijas valstu čempionāts spēka trīscīņā, kā arī atsevišķā šī sporta disciplīnā – svaru stieņa spiešanā guļus WPC (World Powerlifting Congress) versijā.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas komanda izcīna 3. vietu Valsts policijas Spartakiādes sacensībās šaušanā! 2015. gada 12. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē, 9.oktobrī Iekšlietu ministrijas šautuvē Rīgā, Klijānu ielā 4 norisinājās Valsts policijas 2015.gada Spartakiādes sacensības šaušanā.

Atbilstoši sacensību nolikumam, sacensību dalībniekiem bija jāveic trīs vingrinājumi – ātršaušana (divas sērijas ar magazīnas maiņu), ātršaušana (divas sērijas norādītajā zonā) un noziedznieku vajāšana. Sacensības interesantākas darīja dažādie uzdevumu šo vingrinājumu laikā. Šāvējiem bija gan jāskrien, gan jāšauj no dažādām pozīcijām – guļus, stāvus, no ceļa, gan arī šaušanas attālums līdz mērķim katrā vingrinājumā mainījās. Turklāt trešajā vingrinājumā par katru netrāpīto šāvienu tika piemērots 10.punktu sods.

Foto >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža organizē semināru „Saskarsme policijas darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem” 2015. gada 5. oktobris

Valsts policijas koledža sadarbībā ar biedrību „Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem „ZELDA” š.g. 30.septembrī organizēja semināru „Saskarsme policijas darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem”.

Seminārā tika apskatītas tēmas par dažādām saskarsmes iespējām ar cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Seminārā piedalījās 40 Valsts policijas amatpersonas.

Nākamais seminārs norisināsies š.g. 22.oktobrī Valsts policijas koledžā.

lasīt vairāk

Pieteikšanās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 ,,Personu mobilitāte starp programmas valstīm augstākās izglītības sektorā” mobilitātēm 2015. gada 2. oktobris

Pamatojoties uz Valsts policijas koledžas un Valsts izglītības attīstības aģentūras 2015.gada 30.jūnijā noslēgto līgumu Nr. 2015-1-LV01-KA103-013164-LV un Nr.2015-1-LV01-KA103-013164, un Valsts policijas koledžas un Igaunijas Republikas drošības zinātņu akadēmijas savstarpējo līgumu par personāla mobilitātēm laika posmā no 2014.gada līdz 2016.gadam, no 2015.gada 23.novembra līdz 27.novembrim plānota viena mobilitāte vienam Valsts policijas koledžas akadēmiskā personāla vai vispārējā personāla, kas papildus saviem tiešajiem amata pienākumiem veic pedagoģisko darbu pārstāvim uz Igaunijas Republikas drošības zinātņu akadēmiju (Igaunijā).

lasīt vairāk