a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Bibliotēkā ir apskatāma grāmatu izstāde veltīta VALSTS POLICIJAS PROFESIONĀLAJIEM SVĒTKIEM 2014. gada 26. novembris

Bibliotēkā ir apskatāma grāmatu izstāde veltīta VALSTS POLICIJAS PROFESIONĀLAJIEM SVĒTKIEM

lasīt vairāk

Par maksājumiem 2014. gada 27. jūnijs

Publicēts 2014.gada 27.jūnijā

Veicot maksājumu, kas apliecina pieteikšanās dokumentu pieņemšanu un reģistrāciju mācībām klātienē apmaksu saskaņā ar Valsts policijas koledžas maksas pakalpojumu cenrādi, caur internetbanku:

 

lasīt vairāk

Izaicini sevi un kļūsti par policistu! 2014. gada 24. jūnijs

Publicēts 2014.gada 26.jūnijā

Vai Tu vēl neesi izvēlējies kur studēt? Šī ir tava iespēja – kļūsti par policistu!

Valsts policijas koledža piedāvā vidusskolas absolven­tiem apgūt policista profesiju arodizglītības programmas „Policijas darbs” ietvaros. Iegūstamā kvalifikācija–ierindas sastāva policists (mācību ilgums 1 gads, mācības tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem).

Tiesības pieteikties mācībām ir Latvijas Republikas pilsoņiem, kuri līdz iestājpārbaudījumu sākumam sasnieguši 18 gadu vecumu un nav vecāki par 40 gadiem, pēc savām psiholoģiskajām īpašībām, fiziskās sagatavotības, veselības stāvokļa un, pamatojoties uz Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4.pantu, atbilst prasībām dienestam Valsts policijā.

 

lasīt vairāk

Par Valsts policijas koledžas bibliotēkas elektronisko katalogu 2014. gada 11. jūnijs

Rīgā notiks drošības festivāls “PIEDZĪVOJUMU VASARA 2014” 2014. gada 13. maijs

2014. gada 17. maijā Vērmanes dārzā no plkst. 12:00 līdz 17:00 norisināsies drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara 2014”. Pasākums tiek rīkots otro reizi, un arī šogad tā apmeklētājiem būs iespēja papildināt savas zināšanas jautājumos, kas saistīti ar drošību un veselību. Neiztrūkstoša drošības festivāla sastāvdaļa arī šogad būs operatīvo transportlīdzekļu parāde Rīgas ielās. 

lasīt vairāk

Jautrais sniegavīriņš OLAFS aicina uz Ziemassvētku pasākumu! 2016. gada 2. novembris

Pieteikumi uz pasākumu "Jautrā sniegavīriņa Olafa Ziemassvētki" vairs netiek pieņemti, jo visos pasākuma datumos paredzētās vietas ir rezervētas! 

lasīt vairāk