d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Valsts policijas koledžas Sporta katedras tuvcīņas speciālisti piedalās instruktoru seminārā. 2015. gada 23. decembris

Š.g. 21. un 22.decembrī sadarbojoties ar Vsevoloda Zeļonija Sporta skolu Valsts policijas koledžas (turpmāk – Koledža) Sporta katedras tuvcīņas speciālisti piedalījās instruktoru seminārā “Džudo nodarbību pamati un pašattīstības iespējas”. Semināru vadīja Olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs Vsevolods Zeļonijs (džudo 6.DAN), kurš ir arī pašreizējais Latvijas Džudo federācijas ģenerālsekretārs un Sporta skolas treneris Agris Draviņš (džudo 1.DAN).

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Labdarības akcijas Valsts policijas koledžā 2015. gada 21. decembris

Kā jau visi zinām, ka Ziemassvētki tuvojās, tas nozīmē, ka ir laiks darīt labus darbus. Valsts policijas koledžas (VPK) Studējošo pašpārvalde (SP) pirms divām nedēļām VPK izsludināja labdarības akciju, kuras ietvaros VPK kadeti un darbinieki aktīvi iesaistījās. Tika saziedotas gan attīstošās spēles, gan puzles, gan grāmatas un vēl daudz, daudz citas lietas. 

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas sportistu sniegums 2015.gada Valsts policijas Spartakiādes sacensību kopvērtējumā! 2015. gada 21. decembris

Ar sacensībām tuvcīņā ir noslēgusies Valsts policijas 2015.gada Spartakiāde. Par uzvarētājiem, izcīnot trīs zelta, divām sudraba un vienu bronzas medaļu (no 9 sporta veidiem) ir kļuvuši Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes  (turpmāk Rīgas RP)  komandas sportisti.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas komandai pirmā vieta Valsts policijas spartakiādē tuvcīņā! 2015. gada 18. decembris

Pagājušās nedēļas nogalē, 11.decembrī, Iekšlietu ministrijas sporta zālē Rīgā, Klijānu ielā 4 norisinājās ikgadējās Valsts policijas spartakiādes un Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības tuvcīņā, kurās kopumā startēja 100 sportisti no dažādām Valsts policijas un citām Iekšlietu struktūrām. Jāatzīmē, ka pirmo reizi šogad sacensībās startēja LR Ieslodzījuma vietu pārvaldes komanda.

lasīt vairāk

Par Valsts policijas koledžas arodizglītības programmas „Policijas darbs” absolventu izlaidumu 2015. gada 17. decembris

2015.gada 18.decembrī plkst. 11:00 Valsts policijas koledžas Konferenču zālē (Ezermalas ielā 8a) notiks arodizglītības programmas ”Policijas darbs” 2015 8AK grupas izlaidums.
        Laipni gaidīti izlaidumā, lai sveiktu absolventus!

lasīt vairāk

Informācija amatpersonām, kuras vēlas atkārtoti kārtot kvalifikācijas eksāmenu–valsts noslēguma pārbaudījumu Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Policijas darbs" 2015. gada 15. decembris

Valsts policijas koledžā 2016.gada 2.februārī un 2016.gada 5.februārī notiks pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs” noslēguma pārbaudījums.

lasīt vairāk

Atkārtota pārbaudījumu kārtošanas kārtība 2015.gada decembrī 2015. gada 14. decembris

Valsts policijas koledža informē, ka maksu par atkārtota pārbaudījuma kārtošanu var veikt līdz 2015.gada 22.decembra plkst.16:30.

Maksu var veikt Valsts policijas koledžas 201.kabinetā ar maksājuma karti POS terminālī vai ar pārskaitījumu (norādot: 21359, atkārtota pārbaudījuma kārtošana).

Atkārtota pārbaudījumu kārtošana Valsts policijas koledžā tiks nodrošināta līdz 2015.gada 30.decembra plkst.15:00. 

lasīt vairāk

Darba piedāvājums 2015. gada 14. decembris

Ziemassvētku vakars Valsts policijas koledžas un LU Rīgas Medicīnas koledžas izglītojamiem! 2015. gada 14. decembris

Aizvadīto piektdien, 11.decembrī, Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Tradīciju zālē notika Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes un LU Rīgas Medicīnas koledžas Studējošo pašpārvaldes organizētais Ziemassvētku vakara pasākums, kurā sirsnīgi tika aicināti piedalīties visi VPK kadeti un LURM koledžas studenti un darbinieki.

lasīt vairāk

INFORMĀCIJA PIRMĀ LĪMEŅA PROFESIONĀLĀS AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS “POLICIJAS DARBS” NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES STUDĒJOŠAJIEM PAR VIENOŠANĀS SLĒGŠANU 2015. gada 10. decembris

Valsts policijas koledžā (Rīgā, Ezermalas ielā 8a) un Latgales filiālē (Daugavpilī, Vaļņu ielā 27) 2015.gada 11.decembrī, 12.decembrī, 18.decembrī un 19.decembrī notiks vienošanās slēgšana par izdevumiem, kas saistīti ar izglītības ieguvi un dienestu Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē, 2016.gadam.   

Studējošajiem obligāti jāierodas Valsts policijas koledžas Izglītības koordinācijas nodaļā 217.kabinetā 2.stāvā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un konta numuru.

Latgales filiāles studējošajiem obligāti jāierodas Latgales filiālē, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un konta numuru.

lasīt vairāk