e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Līga Girgensone un Pauls Ārents Bigbank skrien Latvija Tautas skrējiena uzvarētāji 2015. gada 14. oktobris

10.oktobrī, Siguldā jau 5.rezi aizvadīts viens no lielākajiem skriešanas pasākumiem valstī - skriešanas seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” fināla posms.

“BIGBANK Skrien Latvija” skriešanas seriālas norisinājās septiņos posmos dažādās Latvijas pilsētās: Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā, pulcējot vairāk kā 17000 skrējējus un aktīvā dzīvesveida piekritējus. Dalībniekiem bija iespēja startēt 5,3 km, 10,5km un pusmaratona (21km) distancēs.

lasīt vairāk

2015. gada 13. oktobris

 

 

Lai veicinātu sadarbību un noslēgtu sadarbības līgumu starp Valsts policijas koledžu un Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālo augstskolu (Gistrova) Erasmus+ programmas ietvaros, laika periodā no 2015.gada 13.oktobra līdz 15.oktobrim Valsts policijas koledžā viesosies Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolas pārstāvji:

Vilma Ventiga un Dirks Hofmanan.

lasīt vairāk

E.Freimanis kļūst par Baltijas čempionu svara stieņa spiešanā guļus (vecuma grupā 40 – 45 gadi) 2015. gada 12. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē (10.un 11.oktobrī) Dobelē norisinājās Baltijas valstu čempionāts spēka trīscīņā, kā arī atsevišķā šī sporta disciplīnā – svaru stieņa spiešanā guļus WPC (World Powerlifting Congress) versijā.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas komanda izcīna 3. vietu Valsts policijas Spartakiādes sacensībās šaušanā! 2015. gada 12. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē, 9.oktobrī Iekšlietu ministrijas šautuvē Rīgā, Klijānu ielā 4 norisinājās Valsts policijas 2015.gada Spartakiādes sacensības šaušanā.

Atbilstoši sacensību nolikumam, sacensību dalībniekiem bija jāveic trīs vingrinājumi – ātršaušana (divas sērijas ar magazīnas maiņu), ātršaušana (divas sērijas norādītajā zonā) un noziedznieku vajāšana. Sacensības interesantākas darīja dažādie uzdevumu šo vingrinājumu laikā. Šāvējiem bija gan jāskrien, gan jāšauj no dažādām pozīcijām – guļus, stāvus, no ceļa, gan arī šaušanas attālums līdz mērķim katrā vingrinājumā mainījās. Turklāt trešajā vingrinājumā par katru netrāpīto šāvienu tika piemērots 10.punktu sods.

Foto >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža organizē semināru „Saskarsme policijas darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem” 2015. gada 5. oktobris

Valsts policijas koledža sadarbībā ar biedrību „Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem „ZELDA” š.g. 30.septembrī organizēja semināru „Saskarsme policijas darbā ar personām ar garīga rakstura traucējumiem”.

Seminārā tika apskatītas tēmas par dažādām saskarsmes iespējām ar cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Seminārā piedalījās 40 Valsts policijas amatpersonas.

Nākamais seminārs norisināsies š.g. 22.oktobrī Valsts policijas koledžā.

lasīt vairāk

Pieteikšanās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 ,,Personu mobilitāte starp programmas valstīm augstākās izglītības sektorā” mobilitātēm 2015. gada 2. oktobris

Pamatojoties uz Valsts policijas koledžas un Valsts izglītības attīstības aģentūras 2015.gada 30.jūnijā noslēgto līgumu Nr. 2015-1-LV01-KA103-013164-LV un Nr.2015-1-LV01-KA103-013164, un Valsts policijas koledžas un Igaunijas Republikas drošības zinātņu akadēmijas savstarpējo līgumu par personāla mobilitātēm laika posmā no 2014.gada līdz 2016.gadam, no 2015.gada 23.novembra līdz 27.novembrim plānota viena mobilitāte vienam Valsts policijas koledžas akadēmiskā personāla vai vispārējā personāla, kas papildus saviem tiešajiem amata pienākumiem veic pedagoģisko darbu pārstāvim uz Igaunijas Republikas drošības zinātņu akadēmiju (Igaunijā).

lasīt vairāk

2015. gada 30. septembris

 

 

Valsts policijas koledžas

 IV Starptautiskā zinātniskā konference

 

 “Moderno tehnoloģiju izmantošana tiesībaizsardzības institūciju darbā un to darbinieku izglītošanā"

 

2015.gadā no 6. līdz 7.oktobrim Valsts policijas koledžā veiksmīgi norisinājās IV Starptautiskā zinātniskā konference "Moderno tehnoloģiju izmantošana tiesībaizsardzības institūciju darbā un  to darbinieku izglītošanā”.

Konference tika organizēta ar mērķi veicināt pētnieciskā darba kvalitāti un dažādas pozitīvās pieredzes apguvi.

Bildes 6.10.2015. >>>
Bildes 7.10.2015. >>>

lasīt vairāk

Andrejs Maslovs izcīna Eiropas čempionāta sudraba medaļu graplinga cīņā 2015. gada 30. septembris

Pagājušās nedēļas nogalē (26.septembrī) Kauņā norisinājās Eiropas atklātais čempionāts Grapplinga cīņās IGF (International Grappling  Federation)  versijā.

Foto galerija >>>

lasīt vairāk

2015. gada 22. septembris

 

VPK kadeti ciemojas Valsts robežsardzes koledžā

 

2015.gada 17.septembrī, Valsts policijas koledžas (VPK) Studējošo pašpārvalde (SP) kopā ar citiem aktīviem kadetiem devās uz Rēzekni, lai piedalītos sadraudzības pasākumā, kuru organizēja Valsts robežsardzes koledža (VRK). Pasākumā piedalījās arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža (UCAK) un Rēzeknes augstskola (RA). Sadraudzības pasākuma mērķis bija veicināt izpratni par VRK darbību un funkcijām, attīstīt sadarbību, veikt informācijas un pieredzes apmaiņu starp izglītības iestāžu studējošajiem un Studējošo pašpārvaldēm.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas pirmā līmeņa profesionālās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes izlaidums 2015. gada 18. septembris

18.09.2015. Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Ezermalas ielā 8a, Rīgā notika svinīgais izlaiduma pasākums trīs absolventu grupām.

 

18.09.2015. Valsts policijas koledžu ir absolvējuši pirmā līmeņa profesionālās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika 50 absolventi, kuri bija uzsākuši mācības 2012.gadā 12.oktobrī.

Pasākuma laikā ar svinīgām uzrunām uzstājās Valsts policijas koledžas vadība, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, pulkvedis Andejs Grišins un Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Speciālo objektu apsardzes pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Andris Smočs.

Sirsnīgi sveicam absolventus un novēlam veiksmīgu turpmāko dienestu!

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk