e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Reflektanti, kuriem jāierodas uz Centrālo medicīniskās ekspertīzes komisiju 2016.gada 8.februārī un 2016.gada 10.februārī 2016. gada 5. februāris

Reflektantiem 2016.gada 8.februārī un 2016.gada 10.februārī (skatīt šeit- pielikums) plkst. 8.00. jāierodas uz Iekšlietu ministrijas Centrālo medicīniskās ekspertīzes komisiju - Čiekurkalna 1.līnija 1, korpuss 1, Rīga, 4.stāvs- 412.kabinets.

Uz Centrālo medicīniskās ekspertīzes komisija jāņem līdzi šādi dokumenti:

lasīt vairāk

INFORMĀCIJA PERSONĀM, KAS UZSĀKS MĀCĪBAS VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA „POLICIJAS DARBA PAMATI” AR 2016.GADA 8.FEBRUĀRI 2016. gada 4. februāris

Informējam, ka šādām personām (skatīt pielikumu) 2016.gada 8.februārī jāierodas Valsts policijas koledžā, Ezermalas ielā 8a, Rīgā, LV-1026 plkst.7.55.(ierindas laukums), lai apgūtu profesionālās pilnveides izglītības programmu „Policijas darba pamati”. Lūdzu, ierodieties ar kanceles piederumiem, personu apliecinošu dokumentu un bankas konta numuru. Ar nodarbību sarakstiem varat iepazīties Valsts policijas koledžas mājaslapā sadaļā „Izglītojamiem”- „Lekciju/nodarbību saraksts”- 2016 9P grupa.

lasīt vairāk

Dmitrijs Fedosejenkovs izcīna bronzas medaļu džudo sacensībās European Open 2016. gada 4. februāris

Pagājušās brīvdienās Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā norisinājās Eiropas kausa sacensības džudo cīņā – European Open, kurā piedalījās 385 sportisti no 52 valstīm. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja arī Valsts policijas koledžas 18K grupas kadets kaprālis Dmitrijs Fedosejenkovs (svara kategorija līdz 73kg).

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes pārstāvis piedalās Latvijas Studentu apvienības domes sēdē Rīgas Aeronavigācijas institūtā 30.01.2016. 2016. gada 2. februāris

Šī gada 30. janvārī Rīgas Aeronavigācijas institūtā (RAI) norisinājās kārtējā Latvijas Studentu apvienības (LSA) domes sēde. Valsts policijas koledžu (VPK) Studējošo pašpārvaldi (SP) pārstāvēja Evelīna Liepiņa.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža aicina darbā Izglītības koordinācijas nodaļas vecāko speciālistu. 2016. gada 29. janvāris

Valsts policijas koledža piedalījās „Augstskolu un koledžu dienās” Jēkabpilī 2016. gada 29. janvāris

2016. gada 28. janvārī Valsts policijas koledžas pārstāvji piedalījās popularizēšanas pasākumā „Augstskolu un koledžu diena” Jēkabpilī. Interesentiem bija iespēja iepazīties ar informāciju par iestājpārbaudījumiem, mācību programmām, dienestu un ārpus mācību aktivitātēm.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Š.g. 10. februārī notiks draudzības spēle basketbolā ar NAA kadetu izlasi 2016. gada 27. janvāris

Lai pilnvērtīgāk sagatavotos VP spartakiādes sacensībām, kas notiks jau  2016.gada 1.aprīlī, tradicionāli katru gadu notiek dažāda veida draudzības-pārbaudes spēles basketbolā. 2015.gada 8. decembrī  savu  pirmo spēli Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) kadeti jau spēlēja ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kadetiem. Diemžēl bija jāpiekāpjas un ar rezultātu 102:110 zaudējām. Tagad plānojam spēles revanšu un basketbola spēle notiks š.g. 10. februāri VPK sporta zālē. Sacensību sākums plkst. 17.00. 

lasīt vairāk

INFORMĀCIJA ARODIZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS „POLICIJAS DARBS” KLĀTIENES REFLEKTANTIEM PAR DIENESTA VIESNĪCU 2016. gada 27. janvāris

 

Ja Jums uz Valsts policijas koledžas arodizglītības programmas „Policijas darbs” klātienes iestājpārbaudījumiem ir nepieciešama dienesta viesnīca (gultas vieta) no 2016.gada 1.februāra līdz 3.februārim, tad lūdzu pirms ierašanās veikt pārskaitījumu uz šādu kontu:

Skatīt šeit >>>

lasīt vairāk

Par īstenoto projektu 2016. gada 26. janvāris

Eiropas Komisijas īpašās programmas "Noziedzības profilakse un apkarošana" ietvaros, Valsts policija ir noslēgusi projekta Nr.HOME/2012/ISEC/FP/C2/4000003986 "Mazāk smagu noziegumu izmeklēšanas vienkāršošana ar mērķi sabalansēt nozieguma sabiedrisko bīstamību, radīto kaitējumu un izmeklēšanā izlietotos resursus".

Pieejams izmantošanai darbā viens no projekta produktiem- Vadlīnijas "Mazāk smagu noziegumu izmeklēšanas vienkāršošana ar mērķi sabalansēt nozieguma sabiedrisko bīstamību, radīto kaitējumu un izmeklēšanā izlietotos resursus".

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas atklātās sacensības svara stieņa spiešanā guļus no krūtīm 2016. gada 22. janvāris

Š.g. 11.februārī Valsts policijas koledža (turpmāk – Koledža) organizēja ikgadējās atklātās sacensības svara stieņa spiešanā guļus no krūtīm. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem šoreiz piedalījās liels skaitu dalībnieku no Koledžas, Valsts policijas un Nacionāliem bruņotajiem spēkiem, kā arī bijušās Valsts policijas amatpersonas.

Fotogalerija >>>

 

lasīt vairāk