c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

VPK varoņu - kadetu dalība mācībās „Kadetu taka” 2015. gada 2. novembris

2015.gada 30.-31. oktobrī Nacionālo bruņoto spēku Ādažu mācību poligonā notika Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Krīvu padomes rīkotās mācības „Kadetu taka 2015”, kurās piedalījās pārstāvji no septiņām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, tai skaitā arī seši drosmīgi kadeti no Valsts policijas koledžas. 

Bildes >>>

lasīt vairāk

Valērija Gudeņa triumfē Iekšlietu ministrijas Spartakiādes sacensībās šaušanā! 2015. gada 27. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē, 23.oktobrī Iekšlietu ministrijas šautuvē Rīgā, Klijānu ielā 4 norisinājās Iekšlietu ministrijas 2015.gada Spartakiādes sacensības šaušanā.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes pārstāvis piedalās Latvijas Studentu apvienības domes sēdē un stratēģiskajā seminārā Jelgavā 24.-25.10.2015. 2015. gada 26. oktobris

Šī gada 24. oktobrī  Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) norisinājās kārtējā Latvijas Studentu apvienības (LSA) domes sēde, kurai sekoja stratēģiskais seminārs. Valsts policijas koledžu (VPK) Studējošo pašpārvaldi (SP) pārstāvēja Andris Krompāns.

Plkst. 11:00 LLU SP Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja atklāja LSA Domes sēdi ar svinīgu uzrunu. Kam sekoja LSA Domes sēdēs kārtības apstiprināšana, ko arī visi klātesošie domnieki vienbalsīgi atbalstīja. Turpinājumā LSA Valde un dažādu darba grupu vadītāji sniedza atskaites par saviem sasniegumiem un problēmām. Plkst. 11:35 domnieki tika iepazīstināti ar LSA finanšu pārskatu, kurā bija atspoguļoti šī gada LSA ieņēmumi un budžeta izlietojuma sadale. Tika balsots par LSA biedra naudas aprēķināšanas kārtību. Pēc kā sekoja atskats uz LSA pozīcijām saistībā ar jautājumiem, kas skar augstskolu likuma grozījumu pieņemšanas kārtību, par bezmaksas augstāko izglītību, par augstākās izglītības valodu un studiju kreditēšanas sistēmas iespējamām reformām un arī šo pozīciju apstiprināšana. Sēde turpinājās ar Baltijas valstu studentu organizāciju sanāksmes (BOM) rekomendācijas turpmākajā LSA darbībā.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža piedalās starptautiskajā konferencē „Daudzveidīgas pieejas naida noziegumu un naida runas ierobežošanā un novēršanā” 2015. gada 26. oktobris

Valsts policijas koledžas Humanitārās katedras vadītāja Evita Lipe, atsaucoties uz Latvijas Cilvēktiesību centra uzaicinājumu, š.g. 22.oktobrī uzstājās starptautiskajā konferencē „Daudzveidīgas pieejas naida noziegumu un naida runas ierobežošanā un novēršanā”.

lasīt vairāk

2015. gada 22. oktobris

LATVIJAS REPUBLIKAS IEKŠLIETU MINISTRIJA

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽA

''Karjeras Dienas 2015''

    Pasākumu apmeklēja Ventspils 1.ģimnāzijas audzēkņi, kuri klātienē varēja vērot un iepazīties ar Valsts policijas koledžas darbību un virzieniem, kā arī vērot kinologu darbu, uzdot sev interesējošus jautājumus par kinologu darbību, apmācību un karjeras iespējām Valsts policijā.

      Valsts policijas koledžu pārstāvēja kadeti - Agnese Bērziņa, Kaspars Vīksna, Rihards Gerhards, Jekaterīna Meļehova, Vivita Zimba, Dins Rūdolfs Dancis, Uģis Ķiņķeris  un Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas vadītājs majors Māris Liepa. Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs kļūst par London Open uzvarētāju Starptautiskajā brazīļu Džiu-Džitsu IBJJF čempionātā 2015. gada 21. oktobris

Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs 2015.gada 17. – 18.oktobrī startēja atklātajā Starptautiskajā brazīļu Džiu-Džitsu IBJJF čempionātā (London FAll International Open Jiu-Jitsu IBJJF Championship), kas norisinājās Londonā, Lielbritānijā.

Master-2 grupā Andrejs trīs cīņu rezultātā palika nepārspēts, iegūstot ZELTA medaļu svara kategorijā līdz 82,3 kg. A.Maslova  pretinieki bija Itālijas, Brazīlijas un Lielbritānijas sportisti, kuri tika uzvarēti pirms cīņas laika beigām ar sāpju un žņaugšanas paņēmieniem. Pēc sacensībām A.Maslovs sekmīgi nokārtoja eksāmenu un saņēma brazīļu Džiu-Džitsu ZILO jostu. 

lasīt vairāk

Kadetifikācija Valsts policijas koledžā! 2015. gada 20. oktobris

Šī gada 16.oktobrī Valsts policijas koledžā norisinājās Kadetidifikācija, kur jaunie arodizglītības kadeti varēja pierādīt sevi atjautībā, spēkā un saliedētībā. Šajā gadā kadetu kadetidifikācijas tematika bija supervaroņi, kadetiem vajadzēja iejusties tādos tēlos kā:

  • Betmens
  • Dzelzcilvēks;
  • Supermens;
  • Halks;
  • Zirnekļcilvēks;
  • Kapteinis Amerika.
lasīt vairāk

Līga Girgensone un Pauls Ārents Bigbank skrien Latvija Tautas skrējiena uzvarētāji 2015. gada 14. oktobris

10.oktobrī, Siguldā jau 5.rezi aizvadīts viens no lielākajiem skriešanas pasākumiem valstī - skriešanas seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” fināla posms.

“BIGBANK Skrien Latvija” skriešanas seriālas norisinājās septiņos posmos dažādās Latvijas pilsētās: Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā, pulcējot vairāk kā 17000 skrējējus un aktīvā dzīvesveida piekritējus. Dalībniekiem bija iespēja startēt 5,3 km, 10,5km un pusmaratona (21km) distancēs.

lasīt vairāk

2015. gada 13. oktobris

 

 

Lai veicinātu sadarbību un noslēgtu sadarbības līgumu starp Valsts policijas koledžu un Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālo augstskolu (Gistrova) Erasmus+ programmas ietvaros, laika periodā no 2015.gada 13.oktobra līdz 15.oktobrim Valsts policijas koledžā viesosies Vācijas Publiskās pārvaldes, policijas un justīcijas profesionālās augstskolas pārstāvji:

Vilma Ventiga un Dirks Hofmanan.

lasīt vairāk

E.Freimanis kļūst par Baltijas čempionu svara stieņa spiešanā guļus (vecuma grupā 40 – 45 gadi) 2015. gada 12. oktobris

Pagājušās nedēļas nogalē (10.un 11.oktobrī) Dobelē norisinājās Baltijas valstu čempionāts spēka trīscīņā, kā arī atsevišķā šī sporta disciplīnā – svaru stieņa spiešanā guļus WPC (World Powerlifting Congress) versijā.

lasīt vairāk