a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Latvijas Republikas Tiesībsarga pārstāvji ciemojās Valsts policijas koledžā 2016. gada 22. marts

2016.gada 21.martā Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja pārstavji - Iveta Puļāne, Laura Lapiņa un Mārtiņš Birģelis viesojās Valsts policijas koledžā ar iepazīšanās lekciju par Latvijas Republikas Tiesībsargu.

lasīt vairāk

Sporta katedras docente Aldona Homiča izcīna zelta medaļu Latvijas čempionātā galda tenisā dubultspēlēs un 2.vietu individuālajā vērtējumā 2016. gada 22. marts

Pagājušajās brīvdienās Kuldīgas novada sporta skolas sporta hallē norisinājās 2016.gada Latvijas čempionāta finālsacensības galda tenisā, kurās piedalījās 52 spēlētāji no visas Latvijas.

Sacensībās startēja arī Valsts policijas koledžas Sporta katedras docente Aldona Homiča, kura piedalījās gan vienspēlē, gan dubultspēlē.

          Vienspēļu ceturtdaļfinālā A.Homiča pārliecinoši ar rezultātu pa setiem 4 – 0 (4,8,1,4) pārspēja sāncensi no Preiļiem. Pusfinālā pretim stājās „SSB Jūrmala” pārstāve Ieva Vēja, kura Latvijas reitingā ieņem augsto devīto vietu. Arī šī spēle nesagādāja lielas problēmas, lai gan nācās piekāpties vienā no 5 setiem. Rezultātā uzvara 4 – 1 (2,-8,4,11,6) un izcīnīta vieta finālā.

lasīt vairāk

Draudzības spēle volejbolā ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas komandu 2016. gada 3. marts

Valsts policijas koledžas volejbola izlases komanda, gatavojoties Valsts policijas 2016.gada Spartakiādes sacensībām volejbolā, ir aizvadījusi draudzības spēli ar Nacionālās Aizsardzības akadēmijas komandu.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas izstāde “Ieskats Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē” aizceļojusi uz Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldi 2016. gada 16. marts

Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas pasākumu ietvaros, izstāde “Ieskats Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē” ir aizceļojusi uz Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldi, kur tā būs apskatāma marta mēnesī.

Paldies Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldei par atsaucību un atbalstu!

2016.gada aprīlī šī izstāde tālāk ceļos uz Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldi.

 

Fotogalerija šeit >>>>

lasīt vairāk

Bibliotekā SPODRĪBAS DIENA 2016. gada 14. marts

2016.gada 18.martā  Valsts policijas koledžas Bibliotekā SPODRĪBAS DIENA.
Šajā dienā bibliotēka no plkst.8.00 līdz 16.30 apmeklētājiem slēgta.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžā 2016. gada 11. martā viesojās pārstāvji no Valsts robežsardzes koledžas un Valsts ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas 2016. gada 14. marts

Vizītes laikā koledžu pārstāvji dalījās pieredzē par aktualitātēm studiju (mācību) jautājumos, par paveiktajiem un plānotajiem pasākumiem, kā arī vienojās par turpmākām pieredzes apmaiņas saistībām un pienākumiem.

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas 10 gadu jubilejas skrējiens 2016. gada 14. marts

2016.gada 9.martā, Valsts policijas koledžas 10.gadu jubilejas pasākumu ietvaros, notika Valsts policijas koledžas 10 GADU JUBILEJAS SKRĒJIENS, ko organizēja Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

12 AK grupa izcīna uzvaru Valsts policijas koledžas sacensībās virves vilkšanā 2016. gada 10. marts

Gatavojoties Iekšlietu ministrijas atklātajām sacensībām virves vilkšanā, Sporta katedra 8.martā noorganizēja sen nebijušu pasākumu – virves vilkšanas sacensības starp grupām. Pasākums vienlaikus tika pieskaņots Starptautiskajai sieviešu dienai un veltīts dāmām. Jāsaka, ka atsaucība bija liela – pieteicās 6 komandas un sacensības norisinājās spraigā, bet tajā pašā laikā interesentā un draudzīgā atmosfērā. Patīkami, ka 13 AK grupas komandā tika iesaistītas arī dāmas, kas sacensībām „piedeva savu rozīnīti” un padarīja tās košākas!

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Ar Valsts policijas koledžas uzvaru noslēgušās Valsts policijas Spartakiādes sacensības volejbolā 2016. gada 10. marts

Pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī norisinājās Valsts policijas Spartakiādes sacensības volejbolā.

Atbilstoši sacensību nolikumam, kā arī ņemot vērā 2015.gada rezultātus, komandas bija sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīja viena apļa turnīru, sacenšoties katra ar katru.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽA VIESOJĀS JELGAVĀ 2016. gada 7. marts

2016.gada 2.martā Valsts policijas koledžas pārstāvji piedalījās popularizēšanas pasākumā Jelgavā. Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā interesentiem bija iespēja apmeklēt pasākumu „Iepazīsti kadetu dzīvi un izaicini sevi!”

lasīt vairāk