e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Atkārtota pārbaudījumu kārtošanas kārtība 2015.gada decembrī 2015. gada 14. decembris

Valsts policijas koledža informē, ka maksu par atkārtota pārbaudījuma kārtošanu var veikt līdz 2015.gada 22.decembra plkst.16:30.

Maksu var veikt Valsts policijas koledžas 201.kabinetā ar maksājuma karti POS terminālī vai ar pārskaitījumu (norādot: 21359, atkārtota pārbaudījuma kārtošana).

Atkārtota pārbaudījumu kārtošana Valsts policijas koledžā tiks nodrošināta līdz 2015.gada 30.decembra plkst.15:00. 

lasīt vairāk

Darba piedāvājums 2015. gada 14. decembris

Ziemassvētku vakars Valsts policijas koledžas un LU Rīgas Medicīnas koledžas izglītojamiem! 2015. gada 14. decembris

Aizvadīto piektdien, 11.decembrī, Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Tradīciju zālē notika Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvaldes un LU Rīgas Medicīnas koledžas Studējošo pašpārvaldes organizētais Ziemassvētku vakara pasākums, kurā sirsnīgi tika aicināti piedalīties visi VPK kadeti un LURM koledžas studenti un darbinieki.

lasīt vairāk

INFORMĀCIJA PIRMĀ LĪMEŅA PROFESIONĀLĀS AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS “POLICIJAS DARBS” NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES STUDĒJOŠAJIEM PAR VIENOŠANĀS SLĒGŠANU 2015. gada 10. decembris

Valsts policijas koledžā (Rīgā, Ezermalas ielā 8a) un Latgales filiālē (Daugavpilī, Vaļņu ielā 27) 2015.gada 11.decembrī, 12.decembrī, 18.decembrī un 19.decembrī notiks vienošanās slēgšana par izdevumiem, kas saistīti ar izglītības ieguvi un dienestu Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē, 2016.gadam.   

Studējošajiem obligāti jāierodas Valsts policijas koledžas Izglītības koordinācijas nodaļā 217.kabinetā 2.stāvā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un konta numuru.

Latgales filiāles studējošajiem obligāti jāierodas Latgales filiālē, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un konta numuru.

lasīt vairāk

Izaicini sevi un kļūsti par policistu! 2015. gada 10. decembris

Ja tev ir vispārējā vidējā vai profesionālā vidējā izglītība un vēl neesi izvēlējies, kur mācīties, tad šī ir tava iespēja – kļūsti par policistu!

Valsts policijas koledža piedāvā vispārējo vidējo vai profesionālo vidējo izglītību absolven­tiem apgūt policista profesiju arodizglītības programmas „Policijas darbs” ietvaros. Iegūstamā kvalifikācija–Valsts policijas jaunākais inspektors (mācību ilgums 1 gads, mācības tiek finansētas no valsts budžeta līdzekļiem).

lasīt vairāk

Skriesim visi 2015 2015. gada 8. decembris

Jau vairākus gadus pēc kārtas Valsts policijas koledžā, Sporta katedra sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi organizē pasākumu ''Skriesim Visi'', kurā piedalās Valsts policijas koledžas kadeti.

Arī šogad ''Skriesim visi 2015'' kadetu atsaucība bija īpaši liela, un klātienē varējām vērot kadetu izturību 4,5 km distances mērošanā. Protams, uzdevums nebūt nebija viegls, jo katrai kadetu grupai bija savs ''dresscode'', kuru bija jāievēro. FOTO >>>

lasīt vairāk

Svinīgie pasākumi Valsts policijas koledžā par godu Valsts policijas 97. gadadienai. 2015. gada 4. decembris

   2015.gadā 2.decembrī plkst.10:30 Valsts policijas koledža (turpmāk – VPK) organizēja vairākus svinīgos pasākumus, par godu Valsts policijas 97.gadadienai, kas norisinājās Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Klinsona zālē Ezermalas ielā 8, Rīgā  

lasīt vairāk

2015.gada 3.decembrī Valsts policijas koledžas kadeti piedalījās Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Krīvu padomes organizētajās militārās mācībās  pūļa kontrolē. 2015. gada 4. decembris

Ceturtdien, 3.decembrī 210 Valsts policijas koledžas kadeti tika iesaistīti Latvijas Nacionālās Aizsardzības akadēmijas pūļa kontroles mācībās. Tika simulēta vietējo iedzīvotāju nemiera situācija. Mācību gaitā 30 VPK kadeti veica vietējo policijas spēku uzdevumus. Policijas darbinieku uzdevumi bija savaldīt skaitliski lielāku pūli līdz papildspēku (LNAA kadetu) ierašanās, neielaist pūli aizsargājamā teritorijā un nogādāt aizturētās personas uz aizturēšanas vietu.

lasīt vairāk

2015. gada 26. novembris

Valsts policijas koledžas sacensības "Grupu skrējiens" 2015. gada 25. novembris

Š.g. 04.decembrī notiks Koledžas sacensības "Grupu skrējiens", kas veltīts Valsts policijas 97.gadadienai.

Nolikums >>>

lasīt vairāk