a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes   > Arhīvs
 

Arhīvs

Tradicionālās Valsts policijas koledžas skriešanas sacensības „Grupu skrējiens” 2016. gada 5. decembris

1.decembrī Valsts policijas koledžā norisinājās nu jau tradicionālās skriešanas sacensības – „Grupu skrējiens”. Šīs sacensības katru gadu tiek organizētas par godu Valsts policijas gadadienai, vienlaikus pozicionējot tās kā kolektīva saliedēšanas pasākumu, popularizējot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Bibliotekā SPODRĪBAS DIENA 2016. gada 1. decembris

2016.gada 16.decembrī Valsts policijas koledžas Bibliotekā SPODRĪBAS DIENA.
Šajā dienā bibliotēka no plkst.8.00 līdz 16.30 apmeklētājiem slēgta.

lasīt vairāk

2016. gada 30. novembris

Igaunijas policijas un robežsardzes vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 30. novembris

Laika posmā no 2016.gada 14.novembra līdz 16.novembrim Valsts policijas koledžā viesojās Igaunijas policijas un robežsardzes pārvaldes kinologi.

Vizītes mērķis bija veicināt starptautisko sadarbību starp Valsts policijas koledžu un Igaunijas policijas un robežsardzes pārvaldi, kā arī apmainīties ar pieredzi kinoloģijas apmācības jomā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Sadarbības skolu vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 28. novembris

23.11.2016. pie mums Valsts policijas koledžā (turpmāk-Koledža) viesojās septiņu izglītības iestāžu 10.-12. klašu izglītojamie, ar kurām Koledžai ir noslēgti sadarbības līgumi. Pasākuma mērķis bija sniegt iespēju šo izglītības iestāžu izglītojamajiem iepazīt Koledžu un kadetu ikdienu.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Eiropas Džudo savienības prezidenta vizīte Valsts policijas koledžā 2016. gada 28. novembris

2016.gada 24.novembrī Valsts policijas koledžā viesojās Eiropas Džudo savienības prezidents Sergey Soloveychik ar delegāciju, kuras sastāvā bija Eiropas policijas sporta savienības prezidents Luc Smeyers, Krievijas valsts un Valsts policijas sporta asociācijas “Dinamo” pirmais priekšsēdētaja vietnieks Vladimir Gazizov, Latvijas Džudo federācijas prezidents Raimonds Rublovskis, Latvijas Džudo federācijas ģenerālsekretārs Vsevolods Zeļonijs u.c.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības tuvcīņā 2016. gada 21. novembris

Šā gada 24.novembrī, Valsts policijas koledžā (turpmāk – Koledža) tika organizētas Spartakiādes sacensības tuvcīņā. Sacensībās piedalījās Koledžas mācību/studiju grupu studējošie, kopumā bija 27 dalībnieki, no kuriem astoņas bija sievietes.

Fotogalerija

lasīt vairāk

Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde 2016. gada 22. novembris

2016.gada 18.novembrī, Rīgā, 11.novembra krastmalā, notika Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde. Parādē piedalījās arī Valsts policijas koledžas vienība majora M.Liepas vadībā.

Fotogalerija >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības volejbolā 2016. gada 21. novembris

28.novembrī ar apakšgrupas spēlēm sāksies Valsts policijas koledžas 2016./2017.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensības volejbolā. Sacensības organizē Koledžas Sporta katedra sadarbībā ar Koledžas Studējošo pašpārvaldi.

Saskaņā ar nolikumu Komandu pārstāvju organizatoriskajā sanāksmē 23.novembrī plkst.12.00. (Koledžas sporta zālē) norisināsies izloze un spēļu kalendāra sastādīšana. Komandas, atbilstoši izlozei, tiks sadalītas apakšgrupās, kur izspēlēs savstarpējas spēles katra ar katru, nosakot vietu sadalījumu. Pēc grupu turnīra tiks organizētas spēles par vietām. 

Volejbola sacensību nolikums – pielikumā.    

lasīt vairāk

Valsts policijas koledžas grupu skrējiens ”Skriesim visi” par godu Valsts policijas dienai! 2016. gada 25. novembris

2016. gada 1.decembrī Valsts policijas koledžas teritorijā Sporta katedra sadarbībā ar studējošo pašpārvaldi jau piekto gadu pēc kārtas rīkos tradicionālo grupu skrējienu "Skriesim visi "- veltīts Valsts policijas dienai. Pasākuma mērķis ir iesaistīt pēc iespējas lielāku dalībnieku skaitu no studējošo un Koledžas vispārējā un akadēmiskā personāla, lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu, saliedētu kolektīvu un pilnveidotu fizisko sagatavotību.

Nolikums >>>

lasīt vairāk