d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >   > Arhīvs
 

Arhīvs

Kvalifikācijas eksāmena norises grafiks 2019. gada 29. maijs

Valsts policijas koledžas arodizglītības programmas “Policijas darbs” 2018 31AK , 32AK, 33AK, 34AK, 35AK grupas izglītojamo kvalifikācijas eksāmena norises grafiks 2019.gada 17. jūnijā un 18.jūnijā (atvērt šeit)

lasīt vairāk

Pieteikšanās konkursam Nr.1 "Par kadetu dalību Lejassaksijas policijas akadēmijas septītajā starptautiskajā studiju kursā Hanna Mindenē, Vācijā" 2019. gada 25. maijs

Labdarības koncerti 2019. gada 25. maijs

Valsts policijas koledža pirmo reizi rīko labdarības koncertus; muzikālie policisti sniegs koncertprogrammu.

Valsts policijas koledža sadarbībā ar Valsts policijas amatpersonām un labdarības organizāciju Ziedot.lv pirmo reizi rīko labdarības koncertus, kuros uzstāsies muzikālie policisti.
Koncertu mērķis ir palīdzēt iegūt nepieciešamos līdzekļus, kas nodrošinātu sešiem bērniem iespēju apmeklēt procedūras un nodarbības, lai uzlabotu veselību un dzīves kvalitāti.

‼️Informējam, ka koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās, pārstāvot piecus Latvijas reģionus. 
 
lasīt vairāk

Ceturto gadu pēc kārtas - Valsts policijas koledžai 1. vieta Valsts policijas spartakiādes sacensībās peldēšanā! 2019. gada 25. maijs

2019.gada 23.maijā Nacionālo bruņoto spēku sporta bāzes peldbaseinā Rīgā, notika Valsts policijas un IeM spartakiādes peldēšanas sacensības.

lasīt vairāk

Atbalstot bērnus ar intelektuālās attīstības traucējumiem, Latvijas tiesībsargājošās iestādes apvienojas kopīgā lāpu skrējienā 2019. gada 22. maijs

Ceturtdien, 16.maijā, Rīgas pašvaldības policija rīkoja tiesībsargājošo iestāžu lāpu skrējienu Speciālās olimpiādes atbalstam. Skrējienā piedalījās Speciālās olimpiādes atlēti un pārstāvji no dažādām tiesībsargājošajām iestādēm – Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un no Gulbenes novada pašvaldības policijas.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Noslēdzies pirmais rīkotais Valsts policijas koledžas tenisa turnīrs 2019. gada 13. maijs

Noslēdzies pirmais rīkotais Valsts policijas koledžas tenisa turnīrs, kurā kopumā piedalījās 12 vīrieši un 7 sievietes.
Dienas  gaitā spēlētāji sevi pierādīja no labākās puses, spraigās cīņās.
Ar prieku paziņojam un no sirds sveicam 2019.gada Valsts policijas koledžas tenisa turnīra labākos spēlētājus!

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Aizvadīta ražena Atvērto durvju diena Valsts policijas koledžā 2019. gada 29. aprīlis

Pagājušajā piektdienā, 26. aprīlī, Valsts policijas koledžā norisinājās Atvērto durvju diena. Kopumā koledžā viesojās teju 250 interesentu, lai uzzinātu visu par izglītības iespējām VPK un iestājpārbaudījumiem un dažādu aktivitāšu laikā rastu priekšstatu par policista profesiju.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu sadarbības pasākums 2019.gada 16.-17.aprīlī 2019. gada 16. aprīlis

Šodien, 2019.gada 16.aprīlī, Valsts policijas koledžā norisinās Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu sadarbības pasākums, kurā piedalās Lietuvas policijas skolas,  Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas un Valsts policijas koledžas vadības pārstāvji un kadeti.

     

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk

Valsts policijas koledža iegūst pirmo vietu Latvijas koledžu asociāciju boulinga turnīrā 2019. gada 15. aprīlis

Otrdien, 9. aprīlī, “Pepsi boulinga centrā” Rīgā norisinājās Starpkoledžu boulinga turnīrs, šogad atzīmējot īpašo 10.jubilejas gadu.

Varam lepoties ar mūsu kadetiem, kas jau otro gadu spēja nosargāt savu čempionu titulu, iegūstot 1. vietu!

Priecājamies par mūsu koledžas komandu un sakām paldies virsniekam Gvido Stonim un mūsu kadetiem Romanam Vasitenokam, Agrim Galvanovskim, Valdemāram Timofejevam, Elvijam Lilientālam, Gintam Baltaisbrencim un Artim Križjus.

Kā komanda atzīst, turnīrs bijis ļoti sīvs, emocijām un spriedzes piepildīts. Arī konkurenti bija ļoti spēcīgi un prasmīgi cīnījās par katru punktu. Tomēr neatlaidība, komandas vienotība un spēja prasmīgi papildināt viens otra spēlēšanas iemaņas, ļāva saglabāt titulu.

Apsveicam un vēlam veiksmi arī turpmākos turnīros!

lasīt vairāk

Koledžas kadeti iegūst 2. vietu militārajā pasākumā "Kadetu taka 2019" 2019. gada 10. aprīlis

No 6.aprīļa līdz 7.aprīlim Valsts policijas koledžas (turpmāk - VPK) 1.līmeņa kadeti - Sabīne Savicka (23K), Rinalds Ķimenis (23K), Ģirts Dubins (23K), Česlavs Rakovskis (22K), Alise Petrika (2IK), Laura-Elīna Pērkona (2IK), piedalījās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (turpmāk - LNAA) rīkotajā militārajā pasākumā “Kadetu taka 2019" un izcīnīja godalgotu 2.vietu, atpaliekot no pirmās vietas par punktu.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

lasīt vairāk