a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2015. gada 6. novembris

 

Valsts policijas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmas “Policijas darba pamati” izlaidums

 

06.11.2015. Valsts policijas koledžas Konferenču zālē, Ezermalas ielā 8a, Rīgā notika svinīgais zvēresta un izlaiduma pasākums 2015_6P grupai.

 

 

06.11.2015. pasākuma laikā svinīgo zvērestu ir devuši un saņēmuši Valsts policijas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmas “Policijas darba pamati” apliecības 15 absolventi.

Pasākuma laikā ar svinīgām uzrunām uzstājās Valsts policijas koledžas direktors, pulkvedis Rauls Kviesītis, Valsts policijas priekšnieka p.i., pulkvedis Artis Velšs un Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks, pulkvežleitnants Aldis Pāže

Lielākais absolventu skaits savas turpmākās dienesta gaitas turpinās tieši Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes struktūrvienībās, trīs absolventi dosies uz Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes struktūrvienībām, divi uz valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes struktūrvienībām un pa vienam absolventam uz Valsts policijas Kurzemes un Latgales reģiona pārvāldēm.

Novēlam absolventiem, šajā priekš viņiem nozīmīgajā dienā, lai Jums pietiek gribas, prasmes un zināšanu doto spēku lietot godprātīgi, ar atbildības sajūtu un saglabājot cieņu pret sevi un citiem.

 

Bildes