a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledža piedalās labdarības pasākumā bērniem ar īpašām vajadzībām 2019. gada 13. decembris

Vakar, 12. decembrī, Valsts policijas koledžas (Turpmāk - koledža) Kadetu nodaļas amatpersonas devās uz Latvijas mazturīgo atbalsta biedrības “Dace” rīkoto labdarības pasākumu bērniem par godu izstādei “Pasaule ap mani”. Izstāde veidota no 130 radošiem darbiem, kuru autori ir bērni ar īpašām vajadzībām. 
Koledžas kadeti un policijas tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno kopā ar bērniem piedalījās dažādās radošajās darbnīcās, aktīvi palīdzot, iepriecinot un uzmundrinot. Pēc darbnīcām visi devās uz svētku koncertu, kurā katrs bērns tika apbalvots par ieguldīto darbu izstādes veidošanā. Daļa no koncerta bija arī koledžas sagatavotie priekšnesumi - Ziemassvētku dziesma “Sniedziņš krīt”, kuru spēlēja Kadetu nodaļas vecākais inspektors majors Gvido Stonis un dziedāja 41 AK grupas kadete Kristiāna Žvarte, un kadetu nodejotā deja “Es izjāju Prūšu zemi”. Koncertu noslēdzām ar dāvanu un svētku kūkas pasniegšanu visiem bērniem. 
Paldies katram, kas ziedoja! Prieks, ko sagādājām mazajām sirsniņām, ir vārdos neaprakstāms. Lai visiem mierpilns un skaists svētku gaidīšanas laiks!