b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   >
 

Galda tenisa sacensības 2019. gada 13. decembris

Š.g. 12.decembrī Valsts policijas Koledžas (turpmāk- VPK ) sporta zālē notika 2019./2020.gada spartakiādes sacensības galda tenisā.

Sacensību mērķis-  bija noskaidrot Valsts policijas koledžas labākos dalībniekus galda tenisā, komplektēt Koledžas izlases komandu dalībai Valsts policijas spartakiādes sacensībām, kas notiks 2020.gada februāra mēnesī.

Atšķirībā no citiem gadiem, šogad piedalījās daudz vairāk dalībnieku- 30 kadeti. Vairāki kadeti pieteicās tikai pēdējā brīdī un bija ļoti apmierināti ar savu sniegumu. Daži, vienkārši atnāca pavadīt savu brīvo laiku, daži piedalījās pirmo reizi šāda veida sacensībās un guva patīkamu-emocionālu un sportisku prieku!

Patīkami ir dzirdēt, ka, kadeti savu brīvo laiku starp nodarbībām un patstāvīgajās nodarbībās arī pavada spēlējot galda tenisu VPK mācību korpusa trešajā stāvā. Treniņi viennozīmīgi palīdz attīstīt koordināciju, ātrumu, uzmanību, veiklību, precizitāti un izturību. Sporta veids ir dinamisks un aizraujošs. Tas ir viens no populārākajiem  sporta veidiem, kas izceļas ar unikālu īpašību – ar to var sākt nodarboties jebkurā vecumā.

  No VPK darbinieku vidus jau 7 gadus pēc kārtas piedalījās Kadetu nodaļas vadītājs Māris Liepa un izcīnīja augsto 4. vietu vīriešu konkurencē.

Rezultāti sievietēm:

  1. vieta- Marita Leja-Bruzinska (20K grupa)
  2. vieta- Līze Feldmane (24K grupa)
  3. vieta- Renāta Rozenblūma (37AK grupa)

 

Rezultāti vīriešiem:

  1. vieta- Boikovs Sergejs (21K grupa)
  2. vieta -Raimonds Tuls  (20K grupa)
  3. vieta- Šibass Henrijs  (25K grupa)

 

Sporta katedra izsaka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem, kas piedalījās šajās sacensībās.
Tiksimies jaunajā - 2020. mācību gadā!

 

Sacensību rezultāti pielikumā >>> -1-, -2-, -3-, -4-, -5-.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sporta katedra