b-1.jpg b-2.jpg b-3.jpg b-4.jpg b-5.jpg b-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas spartakiādes sacensībās telpu futbolā vīriešiem izcīnīta 3.vieta! 2019. gada 11. novembris

Š.g. 8.novembrī Valsts policijas koledžas izlases komanda piedalījās Valsts policijas Spartakiādes sacensībās telpu futbolā vīriešiem.

Apakšgrupā bijām ielozēti ar spēcīgo Valsts policijas (turpmāk –VP) Centrālā aparāta komandu, Valsts policijas Rīgas Reģiona un VP Vidzemes rajona pārvalžu komandu. Pirmo spēli ar VP Rīgas RP sākām nedaudz piesardzīgi, īpaši neriskējot. Varēja manīt, ka neesam tā īsti vēl saspēlējušies, bet ar fizisko kondīciju viss ir kārtībā. Rezultātā 2:1-uzvara! Nākamo maču ar VP CA nospēlējām var teikt arī piesardzīgi, rezultāts 0:0. Nākamā apakšgrupas spēle bija ar VP Vidzemes komandu, rezultāts 8:0, kas deva jau pārliecību tālākajām spēlēm. Vārti tika gūti gan pēc skaistām izspēlēm, gan no distances, gan pēc lieliskas individuālās darbības, turklāt komanda nospēlēja, kā vienots mehānisms. Apakšgrupā VP Koledža izcīnīja 1.vietu.

Tālāk jau cīņa pusfinālā ar spēcīgo VP Kurzemes reģiona komandu. Pamatlaikā rezultāts bija 5:5, kas tālāk deva izpildīt papildus vārtu sitienus- “pendeles” līdz pirmajiem vārtiem. Vārtu stabiņš Koledžai liedza spēlēt finālā! Tātad, vēlreiz Koledža satikās cīņā par trešo vietu ar VP CA un ar rezultātu 3:1 godam izcīnīta 3.vieta VP spartakiādes sacensībās telpu futbolā.

Valsts policijas koledžas komandā spēlēja: V. Maslobojevs, J. Egle, A.Galvanovskis, D. Ozols, M. Malecs, K. A. Ginters, P. Ivenkovs, Ē. Kalvāns, G. Dzērve, H. Šibass.

Jebkurā gadījumā Koledžas komanda nodemonstrēja lielisku sniegumu un arī atzinību no skatītājiem, kā arī citu komandu pārstāvjiem. Apsveicam spēlētājus ar izcīnītu trešo vietu Valsts policijas 2019.gada Spartakiādes sacensībās telpu futbolā!

Pielikumā >> rezultāti……

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Sporta katedra