d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžas sacensības telpu futbolā 2019. gada 1. novembris

Kā jau ierasts oktobra mēnesis Valsts policijas koledžā ir futbola mēnesis. Šogad vēlmi startēt sacensībās sieviešu konkurencē startēja 8 komandas, bet vīriešiem 9 komandas. Sākotnēji komandas tika sadalītas apakšgrupās un noskaidroja, kura komanda startēs attiecīgi par kuru vietu.

Sieviešu apakšgrupu turnīrā diezgan pārliecinoši pirmās divas vietas ieņēma 37AK un 24K, bet B grupā rezultāti bija blīvāki, kur katrā spēlē bija cīņa par uzvaru līdz pēdējai minūtei. Labākās izrādījās 25K un 41AK, kuras turpināja cīņu par 1.-4.vietai, bet pārējās komandas par 5.-8.vietu.

Spēlēs par 1.-4.vietai neviena komanda nevēlējās piekāpties un par turnīra uzvarētāju varēja būt jebkura komanda. Šajā gadā uzvara laurus plūca 37AK aiz sevis atstājot 41AK, 25K un 21K komandas.
Paldies visām meitenēm par dalību un cīņassparu ir prieks redzēt Jūsu aktivitāti un vēlēšanos piedalīties aktivitātēs. Drīzumā jau būs IeM sacensības sieviešu futbolā un decembrī Ziemassvētku kauss kur piedalīsies arī Valsts policijas koledžas komanda.

Vīriešu komandas arī negribēja atdot nevienu laukuma centimetru un cīnījās līdz pēdējai spēles sekundei. Tā A grupā nācās sist pēcspēles soda sitienu, lai noskaidrotu grupas uzvarētāju, jo bija vienādi visi rādītāji, šoreiz vairāk veicās 41AK. B grupā izloze bija savedusi kopā divas komandas kuras pretendēja uz uzvaru turnīrā un arī šeit izšķīra gūto vārtu attiecība. Vienīgi C grupā pārliecinoši uzvarēja 39AK grupa.

Spēlēs par vietu sadalījumu arī izvērtās interesanti katrā no šīm apakšgrupām, kur katra komanda vēlējās pierādīt ka ir stiprākā. Un šogad diezgan pārliecinoši uzvarēja 20/21K komanda kura aiz sevis atstāja 41AK un 39AK.
Arī vīriešiem jau drīzumā starts Valsts policijas spartakiādē, bet Valsts policijas koledžas nākamās sacensības ir volejbols.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>