c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžas Kadetifikācijas pasākums jaunuzņemtajiem kadetiem 2019. gada 22. oktobris

Š.g. 17. oktobrī, Valsts policijas koledžā notika Studējošo pašpārvaldes rīkotais Kadetifikācijas pasākums. Pasākums tiek rīkots jaunuzņemtajiem koledžas kadetiem, lai veicinātu grupu saliedētību, pārbaudītu erudīciju interesantos uzdevumos un komandas garu sportiskās aktivitātēs, kā arī studējošo radošumu, jo pirms pasākuma tika uzdoti 2 “mājasdarbi”- ar tēmu saistītu vienotu noformējumu un grupas priekšnesumu. Šī gada Kadetifikācijas tēma bija Pasaules valstis un izlozes kārtībā grupām bija jāiejūtās Japānas, Amerikas Savienoto valstu, Vācijas, Spānijas un Skotijas iedzīvotāju lomā.

Uz kadetifikācijas noslēdzošo daļu – priekšnesumiem, tika pieaicināta žūrija, kas nopietni izvērtēja grupu sniegumu. Žūrijas sastāvā bija Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas vadītājs Māris Liepa, Kadetu nodaļas vecākā inspektore Natālija Zeltiņa, kā arī Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) priekšsēdētājs Armands Augustāns. 

Pasākumu noslēdza balle, kurā visa vakara garumā muzikāli priecēja duets “Gvido un Alise”. Tāpat visiem liels pārsteigums izrādījās 40AK grupas sagatavotie muzikālie priekšnesumi balles laikā, kā arī koledžā studējošie puiši, kas kopā vienojās “Es izjāju Prūšu zemi” dejā. Liels paldies un priecājamies, ka mūsu vidū ir tik daudz talantīgi kadeti!

Grupa, kura parādīja vislabāko sniegumu uzdevumos un bija vissaliedētākie, ieguva balvu visai grupai no mūsu sponsora “PB Telpa”, kā arī sakām lielu paldies Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrībai par lielo atbalstu pasākuma rīkošanā!