d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >
 

2019.GADA 10.OKTOBRĪ DAUGAVPILĪ NOTIKA VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS LATGALES FILIĀLES 10 GADU JUBILEJAI VELTĪTS PASĀKUMS 2019. gada 14. oktobris

2006.gadā ar Ministru kabineta rīkojumu tika izveidota Valsts policijas koledža, kas pārņēma kādreizējās Policijas skolas funkcijas un turpina gatavot policijas darbiniekus profesionālajam dienestam Valsts policijā, bet 2009.gada 1.oktobrī tika izveidota Valsts policijas koledžas Latgales filiāle, kurā tiek īstenotas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas „Policijas darbs” nepilna laika neklātienes studijas.

Kopš Valsts policijas koledžas Latgales filiāles dibināšanas ir pagājuši desmit gadi un šo gadu laikā ir veikts apjomīgs darbs, lai sagatavotu gan policijas darbiniekus, gan popularizētu Valsts policijas koledžu.

Uz svinīgo pasākumu pulcējās gan Valsts policijas koledžas un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes struktūrvienību vadītāji, gan sadarbības partneri un viesi no Lietuvas.

 Svētku uzrunas teica gan Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Pastars, gan Valsts robežsardzes koledžas direktors Mariks Petrušins, gan Valsts policijas koledžas Latgales filiāles docents Valdis Voins un citi, vēlot Valsts policijas koledžai attīstību un izaugsmi.

Muzikālo pavadījumu izpildīja Valsts policijas koledžas Latgales filiāles absolvente Liāna Viļuma un absolventa Artūra Sūrīša dēli Edgars un Alekss Sūrīši, kā arī viņu dziedošais draugs Gļebs Trockis.

Svinīgais pasākums noritēja kādreizējā Komandanta namā Daugavpils cietoksnī, kur pašlaik atrodas Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas Latgales filiāles
vadītāja Inese Boluža