c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

Iestājpārbaudījumu norises kārtība. Izmaiņas publicētas (16.07.2019.) 2019. gada 8. jūlijs

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS

ARODIZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS „POLICIJAS DARBS” KLĀTIENES MĀCĪBĀS

IESTĀJBĀRBAUDĪJUMU NORISES KĀRTĪBA

NO 2019.GADA 17.JŪLIJA LĪDZ 2019.GADA 19.JŪLIJAM

Izmaiņas publicētas (16.07.2019.)

Datums

Laiks

Pārbaudījuma veids

Norises vieta

Atbildīgās personas

 

 

17.07.2019.

 

08.00. – 08.50.

Reflektantu ierašanās, reģistrācija

Valsts policijas koledžas vestibils, 1.stāvs

N.Fecere

J.Vinķele

L. Pļavniece

I.Urbāne

I.Jākobsone

D. Kisele -Šargina

9:00 – 11:00

Ķermeņa augšdaļas pacelšana un nolaišana (sievietes, vīrieši)

Valsts policijas koledžas sporta zāle

1.-10. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko

N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

9:00 – 10:00

Vērīguma un atmiņas pārbaudes tests

Z-2 zāle./2st.(mācību korpuss)

11.-15.grupai

I. Salgrāve

E. Lipe

I.Jākobsone

10:00 -11:00

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) – 17. grupa

_______________________

315.aud./3st.(mācību korpuss) – 18. grupa

A. Šulte

 

 

E. Lipe

17.07.2019.

 

11:00 – 12:30

Pievilkšanās pie stieņa (vīrieši)/ Roku saliekšana un iztaisnošana balstā guļus (sievietes, vīrieši)

Valsts policijas koledžas sporta zāle

1.-10. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko

N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

11:00 – 12:00

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) – 11. grupa

_______________________

315.aud./3st.(mācību korpuss) – 12. grupa

A. Šulte

 

 

E. Lipe

12:30 – 13:30

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) – 13. grupa

 

 

A. Šulte

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) – 14. grupa

13:00 – 14:00

100m/ Atspoles skrējiens

Valsts policijas koledžas ierindas laukums

1.-10. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

14:00 – 15:30

1000m skrējiens (sievietes)

 3000m skrējiens (vīrieši)

 

Valsts policijas koledžas sporta laukums

1.-10. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

14:30 – 15:30

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) – 15. grupa

 

 

A. Šulte

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) – 16. grupa

18.07.2019.

 

8:00 – 9:00

Vērīguma un atmiņas pārbaudes tests

Z-2 zāle./2st.(mācību korpuss)

16.-20. grupai

I. Salgrāve

E. Lipe

I.Jākobsone

9:00 – 10:00

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) -1.  grupa

 

A. Šulte

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) -2. grupa

10:00 – 11:00

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) -3.  grupa

 

A. Šulte

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) – 4. grupa

11:00-12:00

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) -5.  grupa

 

 

A. Šulte

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) -6.  grupa

12:30 – 13:30

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) -7. grupa

 

 

A. Šulte

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) -8.  grupa

13:30 – 14:30

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) – 9. grupa

 

 

A. Šulte

 

 

 

 

 

E. Lipe

315.aud./3st.(mācību korpuss) – 10. grupa

14:30 – 15:30

Psiholoģiskā testēšana

 

205.aud./2st.(mācību korpuss) -19. grupa

 

315.aud./3st.(mācību korpuss) -20.  grupa

A. Šulte

 

 

E. Lipe

 

 

19.07.2019

 

 

9:00 – 11:00

Ķermeņa augšdaļas pacelšana un nolaišana (sievietes, vīrieši)

Valsts policijas koledžas sporta zāle

11.-20. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko

N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

9:00 – 10:00

Vērīguma un atmiņas pārbaudes tests

Z-2 zāle./2st.(mācību korpuss)

1.-5. grupai

I. Salgrāve

E. Lipe

I.Jākobsone

10:30 – 11:30

Vērīguma un atmiņas pārbaudes tests

Z-2 zāle./2st.(mācību korpuss)

6.-10. grupai

I. Salgrāve

E. Lipe

I.Jākobsone

11:00 – 12:30

Pievilkšanās pie stieņa (vīrieši)/ Roku saliekšana un iztaisnošana balstā guļus (sievietes, vīrieši)

Valsts policijas koledžas sporta zāle

11.-20. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko

N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

13:00 – 14:00

100m/ Atspoles skrējiens

Valsts policijas koledžas ierindas laukums

11.-20. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko

N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele

 

14:00 – 15:30

1000m skrējiens (sievietes)

 3000m skrējiens (vīrieši)

 

Valsts policijas koledžas sporta laukums

11.-20. grupai

D.Matīss

A.Homiča

R.Marcinkevičs

I.Urbāns

R. Hvesko

N.Fecere

I.Urbāne

L. Pļavniece

D. Kisele -Šargina

J.Vinķele