Sākums   >

Ceturto gadu pēc kārtas - Valsts policijas koledžai 1. vieta Valsts policijas spartakiādes sacensībās peldēšanā! 2019. gada 25. maijs

2019.gada 23.maijā Nacionālo bruņoto spēku sporta bāzes peldbaseinā Rīgā, notika  Valsts policijas un IeM spartakiādes peldēšanas sacensības.

Rebeka Apine(rez.1.39,94).

Komandu ieskaitē tiek vērtēti četri vīriešu rezultāti, viens veterāns un viena sieviete. Rezultātā, saskaitot minūtes un mazās sekundes, Valsts policijas koledžas komanda VP spartakiādes kopvērtējumā arī šogad izcīnīja 1. vietu! Skat. tabulu:

1 iesk.

Pirmo reizi šogad notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības komandu peldējumā. Komandu stafetē peldēja 10 dalībnieki- ar laika kontroli 30 minūtes. Uzvarēja tā komanda, kura vairāk nopeld baseina apļus jeb metrus. Pirmo vietu izcīnīja Valsts robežsardze, otro-VUGD, bet, VP Koledža savā stafetes peldējumā izcīnīja 3.vietu!

Milzīgs paldies visiem VPK dalībniekiem par personīgo ieguldījumu, maksimālo un pozitīvo atdevi komandu cīņā! Jāpiemin, ka, Haralds Lučkovskis, Maksims Harlaps, Sandijs Bečis un Aleksandrs Speranskis ir daudzu Latvijas un dažādu starptautisku peldēšanas sacensību uzvarētāji!