d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >
 

Aizvadīta ražena Atvērto durvju diena Valsts policijas koledžā 2019. gada 29. aprīlis

Pagājušajā piektdienā, 26. aprīlī, Valsts policijas koledžā norisinājās Atvērto durvju diena. Kopumā koledžā viesojās teju 250 interesentu, lai uzzinātu visu par izglītības iespējām VPK un iestājpārbaudījumiem un dažādu aktivitāšu laikā rastu priekšstatu par policista profesiju.

Atvērtajā durvju dienā interesentiem bija iespēja uzzināt visu par izglītības iespējām Valsts policijas koledžā, iestājpārbaudījumiem un nosacījumiem, kas jāņem vērā, lai uzsāktu dienestu Valsts policijā. Tāpat apmeklētāji varēja izmantot vienreizēju iespēju – aizpildīt vienu no iestājpārbaudījuma uzdevumiem – vērīguma un atmiņas pārbaudes testu.

Lai interesentiem rastos priekšstats par reālo ikdienas darbu Valsts policijā, tika demonstrēti uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības paņēmieni, kā arī personu aizturēšana no automašīnām. Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēja iepazīties ar vairāku policijas darba jomu pārstāvjiem, uzdot viņiem interesējošos jautājumus, kā arī vērot kinologa dienesta suņu Tukas (Vatsona) un Pertis, kā arī hipologu dienesta zirgu Recento un Konstantinopļs paraugdemonstrējumus, noņemt pirkstu nospiedumus, pārbaudīt loģisko domāšanu, atrodot izeju no kādas telpas, un šaušanas prasmes, kā arī iepazīt Valsts policijas tehniskos līdzekļus, tostarp transportlīdzekļus un Speciālo uzdevumu bataljona ekipējumu.

Dienas laikā apmeklētāji tikās ar Valsts policijas koledžas personālu, Studējošo pašpārvaldi un koledžas studentiem, lai noskaidrotu visus interesējošos jautājumus par dienestu un mācībām koledžā.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>