c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu sadarbības pasākums 2019.gada 16.-17.aprīlī 2019. gada 16. aprīlis

Šodien, 2019.gada 16.aprīlī, Valsts policijas koledžā norisinās Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu sadarbības pasākums, kurā piedalās Lietuvas policijas skolas,  Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas un Valsts policijas koledžas vadības pārstāvji un kadeti.

Pasākuma mērķis ir stiprināt sadarbību starp Baltijas valstu policijas izglītības iestādēm, dalīties pozitīvajā pieredzē un praksē, kā arī veicināt Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu kadetu komunikāciju.

Pasākuma laikā Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu kadeti piedalīsies dažādās aktivitātēs: pildīs uzdevumus, meklēs risinājumus, pārbaudīs savas zināšanas par policijas darbu, sniegs pirmo palīdzību, kā arī demonstrēs savu fizisko meistarību jautrajā stafetē. Par vakara programmas patīkamo gaisotni parūpēsies Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde. 

Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu vadība tiks aicināta uz tikšanos ar Valsts policijas koledžas direktori Dinu Tarāni un citām Valsts policijas koledžas vadošajām amatpersonām. Tikšanās laikā tiks apspriesti jautājumi par turpmāko sadarbību, sadarbības iespējām un nākotnes plāniem.

2019.gada 17.aprīlī Baltijas valstu izglītības iestāžu pārstāvji un kadeti apmeklēs Ostas policiju.

 Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>