e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

Par kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākumu - semināru 2019. gada 5. aprīlis

Valsts policijas koledža ir izdevusi kolektīvo monogrāfiju (grāmata) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā".

          Šīs kolektīvās monogrāfijas autori ir: Valsts policijas koledžas Latgales filiāles vadītāja Inese Boluža, Latgales filiāles docents Valdis Voins, Humanitārās katedras vadītāja Evita Lipe un Policijas tiesību katedras lektors Ēriks Treļs.

Monogrāfijas izstrāde tika veikta, ņemot vērā bēgļu krīzi Eiropas Savienības valstīs, kā arī, lai pilnveidotu policijas darbinieku zināšanas par musulmaņu kultūru reliģiju un tiesību sistēmu cilvēktiesību aizsardzības kontekstā.

Kolektīvās monogrāfijas (grāmatas) "Musulmaņu kultūras, reliģijas un tiesību sistēmas izpratne cilvēktiesību aizsardzības kontekstā" atvēršanas pasākums – seminārs notika 2019.gada 27.martā. Pasākumā piedalījās 100 klausītāju no Valsts robežsardzes, Valsts policijas un Valsts policijas koledžas.

Semināra laikā notika diskusijas, kā arī dalībnieki izteica savu viedokli par šariāta tiesību sistēmu, viennozīmīgi piekrītot, ka islāma tiesību ienākšana Latvijā ir aktuāla tiesībsargājošo institūciju darbā.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>

 

Informāciju sagatavoja:

Evita Lipe
Valsts policijas koledžas
Humanitārās katedras vadītāja
E-pasts: evita.lipe@koledza.vp.gov.lv
Mob.tālr. 26319992