Sākums   > Aktualitātes

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas spartakiādes sacensības basketbolā sievietēm! 2019. gada 7. marts

Š.g. februārī ar apakšgrupas spēlēm basketbolā sievietēm notika Valsts policijas koledžas 2018./2019.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensības basketbolā.
Saskaņā ar nolikumu Komandu pārstāvju organizatoriskajā sanāksmē 14.februārī (Koledžas sporta zālē) notika izloze un spēļu kalendāra sastādīšana. Komandas, atbilstoši izlozei, tika sadalītas apakšgrupās, kur izspēlēja savstarpējas spēles katrā apakšgrupā, nosakot vietu sadalījumu. Pēc grupu turnīra tika organizētas spēles par vietām.
Ārpus sacensību nolikuma, šogad ārpus kārtas tika uzaicināta basketbola izlases sieviešu komanda no Centrālā aparāta (B.Rozentāle, D.Alksne, S.Lauce, I.Augustauska, J.Žavaronkova, A.Strazdiņa).

Šogad par VPK sieviešu turnīra basketbola uzvarētājām kļuva meitenes no 20/21 K apvienotās mācību grupas.

(attēlā 20/21K grupas meitenes: S.Briede, E.Kanstantinoviča, L.Kļaviņa, S.Zeltiņa, A.Garbaļdeva, Z.Jēkabsone).

Otro vietu ļoti sīvā, aizraujošā cīņā- emocijām pilnā spēlē izcīnīja meitenes no 33AK mācību grupas;

Komandā spēlēja: S.Pūre, T.Dīriķe, D.Kavale, L.Ivanova.
Par turnīra intrigu parūpējās Dāmas no Centrālā aparāta, kas rezultātā izcīnīja cienījamu, augsto trešo vietu!

Paldies visām dāmām, sportistēm, līdzjutējiem par dalību, azartu, drosmi un enerģiju visa basketbola turnīra laikā.

Paldies, tiesnešiem un 34AK grupas meitenēm par teicamu darbu visa turnīra laikā- sacensību tiesāšanā!