d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Koledžas studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadetiem viesojās Ķekavas sociālās aprūpes centrā 2018. gada 13. decembris

12.decembrī Studējošo pašpārvalde kopā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) Studējošo pašpārvaldi devās ciemos uz Ķekavas sociālās aprūpes centru. Ieejot viņu mājīgajās telpās, kā pirmais pārsteigums mūs sagaidīja jautra afiša par mūsu apciemojumu (zīmējis seniors, kas jaunībā bijis karikatūrists), kas reizē gan priecēja tur dzīvojošos, gan radīja ļoti daudz jautājumu par gaidāmo (skat. 2.att)

Pārsteigumu tik tiešām bija daudz - līdzi atbraukuši mūsu draugi - topošie ugunsdzēsēji un policists Bruno Bebris, cienājām ar gardu kūku, katram bijām sarūpējuši dāvanas un, ar roku rakstītas vēstules no kadetiem.

Visi sirsnīgi pavadījām laiku kopā un parunājāmies ar ik katru, arī ar tiem senioriem, kuru veselība diemžēl nav tik stipra, lai spētu iziet no istabiņas. Kopīgi vienojāmies dziesmās ģitāras un vijoles pavadībā, parunājām par dzīvi un uzklausījām arī dažus viņu jaunību dienu nedarbus, kā arī no tā izrietošās sekas, kas bija saistītas ar policiju vai ugunsdzēsējiem. Neizpalika arī stāsti no tiem, kas agrāk darbojās brīvprātīgajos ugunsdzēsējos.

Liels bija viņu pārsteigums, ka kopīgi esam sarūpējuši tieši to, ko viņi katrs jau sen bija kārojuši un īpašu sajūsmu izpelnījās mūsu lieliskie puiši ar nodejoto deju “Es izjāju Prūšu zemi”.

 Liels paldies ik katram atbalstu un iesaistīšanos, jo kopā mēs iepriecinājām ļoti daudzu sirdis, radījām svētku sajūtu un piepildījām mazus, bet viņiem tik ļoti nozīmīgus sapņus.

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>>