c-1.jpg c-2.jpg c-3.jpg c-4.jpg c-5.jpg c-6.jpg
Sākums   >
 

Valsts policijas koledžas kadetu gaitas Pasaules kausa posmos kamaniņbraukšanā 2018. gada 28. novembris

Aizvadītajā nedēļas nogalē Austrijas pilsētā Innsbrukā (Innsbruck) norisinājās Pasaules Kausa posms kamaniņbraukšanā, kurā piedalījās mūsu koledžas kadeti Kristens Putins un Kristers Aparjods. Abi komandas biedri gan sportā, gan kolēģi koledžā.

“Gatavojamies šīm sacensībām visu vasaru un rudeni, bet, precīzāk sakot, visu laiku gatavojāmies šai sezonai.

Konkrēti šajā trasē mēs trenējāmies kopš otrdienas. Bija tikai 5 treniņbraucieni, lai "piebrauktu" trasi. Pa šiem braucieniem ir jāiepazīst katru trases niansi, katru virāžas profilu, lai varētu pilnvērtīgi konkurēt.

Sajūtas iegūstot 4. vietu bija neaprakstāmas. Jā, šis nebija Pasaules Čempionāts, bet tāpat, būt pasaulē ceturtajam ātrākajam šajā trasē, uz doto brīdi, ir super sajūta!”, stāsta K.Putins.

Sākoties mācību gadam un jaunajai sezonai, abiem vajadzēja būtiski pārplānot savus ikdienas paradumus, lai spētu gan pievērsties studijām, gan pilnvērtīgi nodoties sporta karjerai. Abi jaunie sportisti ārkārtīgi novērtē koledžas vadību un viņu pretīmnākošo attieksmi, jo atzīst, ka abas lietas apvienot, ir diezgan izaicinoši. Bet viss ir izdarāms, ja vien ir pietiekama vēlme un motivācija.

“Man sacensības diemžēl beidzās jau pēc pirmā brauciena, jo tika pārkāpti sacensību noteikumi(neatbilstoša slieču temperatūra), un tika piešķirta diskvalifikācija. Par savu vainu to uzskatīt nevajadzētu, jo par to pirms starta ir atbildīgs treneris, taču sarūgtinājums tāpat ir, jo šīs bija jaunās sezonas pirmās sacensības, kurām biju ļoti nopietni gatavojies. Nav patīkama sajūta, kad iebraucot finišā ar visai konkurētspējīgu rezultātu, no sacensību tiesnešiem ir jāuzzin šie nepatīkamie jaunumi, bet tāds ir sports, noteikumi visiem ir vienādi. Noteikti turpināšu cīnīties  un turēties pie saviem mērķiem šajā sezonā!”, stāsta mums K.Aparjods.

 “Atrodoties koledžā, vienmēr daļa no sevis jau domās atrodas trasē, bet esot trasē, nevar aizmirst to, ka esam koledžas sastāvdaļa. To mums atgādina arī Valsts policijas logo, ko lepni nēsājam uz mūsu formām.”

Abi šobrīd atrodas jau nākamajā Pasaules kausa posmā Kanādā, Vistlerā.

Novēlam abiem jaunajiem sportistiem arī turpmāk augstas ambīcijas un neapstāties pie sasniegtā, nezūdošu enerģiju un cīņas sparu! Lai piepildās visas lielās un mazās ieceres!