d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Sporta notikumu apskats 29.10.2018. 2018. gada 29. oktobris

Zelta medaļa- pasaules čempionātā Grapplingā – 2018

 

Pagājušās brīvdienās no 26.-28.oktobrim Lietuvā, Viļņā norisinājās Pasaules čempionāts – (WORLD GRAPPLING IGF CHAMPIONSHIP 2018)  kurā piedalījās sportisti no dažādām pasaules valstīm. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja arī Valsts policijas koledžas Sporta katedras personāla apmācības speciālists Andrejs Maslovs, attēlā-  (vecuma grupā +35 gadi; svara kategorija līdz 84 kg).

Fotogalerija >>>

A.Maslovs savā grupā cīņā par Pasaules čempiona jostu un titulu satikās ar sportistu no Krievijas un papildlaikā uzvarēja pēc punktiem. Papildus informāciju var skatīt šeit: http://www.grapplingfederation.com/item/74-world-grappling-championship.  

Latvijas Džiu-Džitsu federācijas rīkotais Džiu-Džitsu seminārs “Zelta Rudens 2018”

  Bet, savukārt š.g. 28. oktobrī, Rīgā , V.Zeļonija sporta skolā norisinājās Latvijas Džiu-Džitsu federācijas rīkotais ikgadējais, starptautiskais Džiu-Džitsu seminārs “Zelta Rudens 2018”, kurā dalību un savas meistara prasmes (meistarklasēs) prezentēja Valsts policijas koledžas Sporta katedras docētāji: R. Hvesko, I.Urbāns, A.Maslovs.

Semināra darba tēmas:  JijuJitsu Combat - Self Defens, MMA, JUDO, Bokss, Kikbokss un sporta Džiu-Dzitsu sadaļās. Semināra galvenais mērķis tika izvirzīts - dažādo cīņas un pašaizsardzības sporta veidu integrāciju sabiedrības veselības un sportiskas sabiedrības veidošanā. Seminārā piedalījās dažādas vecuma un līmeņa grupas sportisti, instruktori un šī sporta veida entuziasti (kopumā 190 dalībnieki), kas tika sadalīti vairākās mazās grupās, kur attiecīgi pa džiu – džitsu cīņas mākslas dažādiem (aizsardzības, uzbrukuma, metienu tehnikas, sāpju-žņaugšanas paņēmienu, grapplinga tehnikas virzieniem) -Instruktoru vadībā izzināja šo pašaizsardzības veidu tehniskās un taktiskās darbības.

Kaujas Jiu-Jitsu (Combat ju-jutsu)- pirmām kārtām ir pašaizsardzības māksla. Tas nav sports un nav cīņas paņēmienu kopums. Tas ir prasmju  kopums, kas ļauj izdzīvot un uzvarēt reālā tuvcīņā ar vienu un vairākiem pretiniekiem. Jiu-Jitsu cīnītajam telpai un laikam nav nozīmes. Spēja cīnīties ierobežotā telpā, gūt uzvaru dažās sekundēs, izmantojot efektīvus sitienus no jebkura stāvokļa, metienus, sāpju un žņaugšanas paņēmienus. Kombat Džiu-džitsu ir moderns un pielāgots efektīvai pašaizsardzībai!

Varam lepoties -Valsts policijas koledžas kadets Emīls Špīss!