f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžā norisinās ikgadējais Kadetifikācijas pasākums jaunuzņemtajiem kadetiem 2018. gada 22. oktobris

Pieturoties pie tradīcijām, arī šogad, 18. oktobrī, Valsts policijas koledžā tika rīkots Kadetifikācijas pasākums. Šis pasākums ir vērsts uz jaunuzņemtajiem koledžas kadetiem, lai pārbaudītu grupu vienotību interesantos un sportiskos uzdevumos, erudīcijas spējas, kā arī  radošumu, jo pirms pasākuma katrai grupai bija uzdoti 2 nopietni uzdevumi- izdomāt vienotu noformējumu un ar tēmu saistītu grupas priekšnesumu. Šā gada Kadetifikācijas tēma bija animācijas filmu varoņi, ar to bija iespējams pārliecināties, ka koledžā mācās patiesi radoši un oriģināli jaunieši.

Uz kadetifikācijas noslēdzošo daļu – priekšnesumiem, tika pieaicināta žūrija, kas nopietni izvērtēja grupu sniegumu. Žūrijas sastāvā bija Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas vadītājs Māris Liepa, Kadetu nodaļas vecākā inspektore Jeļena Ugaine, Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības (LIDA) priekšsēdētājs Armands Augustāns, kā arī 2017/2018. gada Studējošo pašpārvaldes priekšsēdētāja Karolina Matrosova. Pasākumu noslēdza balle, kurā visa vakara garumā muzikāli priecēja duets “Gvido un Alise”.

Patīkamu un izdevušos pasākumu visa vakara garumā palīdzēja nodrošināt mūsu atbalstītāji -  Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība, Isostar, Redbull, Pērnes, Ze Donats un Portāls VR Cade.

Fotogalerija>>>