a-1.jpg a-2.jpg a-3.jpg a-4.jpg a-5.jpg a-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledža aktīvi piedalās Eiropas Sporta nedēļā 2018. gada 28. septembris

Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijā un visā Eiropā norisinās “Eiropas Sporta nedēļa”, kuras mērķis ir mainīt iedzīvotāju ikdienas paradumus, aicinot būt fiziski aktīviem.

VPK katru gadu aktīvi atbalsta šo kustību, un arī šis gads nebija izņēmums.

No 25.-28.septembrim koledžas kadeti sāka savu dienu ar rīta rosmi ierindas laukumā, kuru vadīja mūsu VPK kadeti - Romans Vasitenoks (20K), pārstāvot Studentu padomi, kā arī Kristens Putins (31AK) un Kristers Aparjods (32AK) - abi kamaniņu braucēji, kas savā sportiskajā karjerā jau var lepoties ar augstiem rezultātiem. K.Putins Eiropas čempionātā izcīnījis 8. vietu un Pasaules čempionātā U-23 grupā ieguvis bronzu. Savukārt K.Aparjods pārstāvējis Latviju Olimpiskajās spēlēs, paliekot 11.vietā, un ir 2017.gada Pasaules junioru čempions.

Rīta rosmes mērķis ir iekustināt ķermeni, lai tas kļūtu mundrāks un sagatavot to ikdienas slodzei. Fiziskas aktivitātes sniedz laimes izjūtu, jo kustību laikā organismā izdalās laimes hormoni endorfīni.Aicinām ikvienu arī turpmāk iesākt savu rītu ar fiziskām aktivitātēm, kas pozitīvi uzlādē visas dienas garumā!