d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

Valsts policijas koledžas V Starptautiskā zinātniskā konference 2018. gada 28. augusts

Svinot Latvijas Republikas valsts 100.gadadienu, Valsts policijas koledža organizē V Starptautisko zinātnisko konferenci „Valsts iekšējās drošības 100 gadu evolūcija. Attīstība. Dinamika. Problemātika” (turpmāk – Konference), kas norisināsies 2018.gada 10. un 11.oktobrī Valsts policijas koledžā, Ezermalas ielā 10, Rīgā, Latvijā.

 Konferences mērķis ir veicināt tiesībsargājošo institūciju pārstāvju aktivitāti pētnieciskajā darbā, publicitāti, uzturēt starptautisko sadarbību, kā arī iepazīties ar ārzemju kolēģu pieredzi, raisīt diskusijas par attiecīgajām tēmām, apzināt stāvokļa izmaiņas noteiktā laikā un vietā, bagātinot kopējo pieredzi un vairojot interesi par mūsu darbu. 

 Konferences tematiku plānots apskatīt šādos virzienos:

- Krimināltiesību attīstības tendences un izaicinājumi;

- Policijas tiesību evolūcija, problēmjautājumi un sabiedrības kontroles ietekme uz policijas darbu;

- Mūsdienu tiesiskie izaicinājumi, kas ietekmē tiesībaizsardzības iestāžu darbību.

 Konference tiks organizēta divās daļās. Pirmajā daļā ar jaunrades darbiem uzstāsies konferences dalībnieki no Latvijas un citām Eiropas valstīm. Otrajā daļā savus pētījumus prezentēs studējošie, kuri apgūst juridiskās zinātnes vai civilo aizsardzību un drošību.

Aicinām piedalīties Valsts policijas koledžas organizētajā Konferencē, savlaicīgi aizpildot Konferences dokumentācijas formas.

 

 

 

     Papildu informācija:

Tatjana Varša

Valsts policijas koledžas

Profesionālās pilnveides nodaļas

vecākā inspektore

Mobilais telefons: +371 29452292

E-pasts: conferences@koledza.vp.gov.lv