f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2018.gada Valsts policijas spartakiādes sacensības volejbolā 2018. gada 12. marts

Saskaņā ar Valsts policijas sporta  sacensību kalendāro plānu, 2018. gada 2.martā norisinājās  Valsts policijas  Spartakiādes sacensības volejbolā, kurās startēja komandas no šādām struktūrvienībām –Valsts PCA, VP Koledža (turpmāk- VPK), VP Vidzemes RP, VP Latgales RP,VP Rīgas RP, VP Zemgales RP, VP Kurzemes RP.  Atbilstoši sacensību nolikumam, Pēc 2017. gada izcīnīto vietu reitinga komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās. Valsts policijas koledžas komanda startēja A grupā. (Skatīt rezultātus pielikumā). Pēc apakšgrupu posma tika izspēlēti pusfināli un noskaidrotas komandas, kuras cīnīsies par 1. un 3.vietu, kā arī noskaidrots komandu vietu sadalījums no 5.-7.vietai.

Valsts policijas koledžas komanda šogad izcīnīja augsto otro vietu! 

VPK komandā spēlēja: Vadims Jančevskis, Andris Sīlis, Matīss Berkmanis ,Uškāns Ralfs, Pēteris Daukšis, Renalds Safonovs, Karolīna Krīgale, Jānis Jančenko.

Šogad par 1.vietu tikās divas labākās šī turnīra komandas – Valsts policijas koledžas  un , VP Latgales RP kuras ar savu spēli bija pierādījušas, ka ir cienīgas spēkoties sacensību  finālā. Fināla cīņa izvērtās saspringta ar teicamiem abu komandu uzbrukumiem, ilgstošām izspēlēm un cīņas gribu aizsardzībā.  Tomēr, lai arī cik sīvu pretestību neizrādīja Valsts policijas koledžas spēlētāji, ar to bija par maz, lai spētu apspēlēt  daudzkārt pieredzējušākos  Valsts policijas čempionus. Rezultātā Valsts policijas koledžas komandai otrā vieta VP spartakiādes sacensībās  volejbolā!

Apsveicam VPK  kadetus, kuri ieguva otro vietu, šādu panākumu sasniedzot pēc ilgāka pārtraukuma!!!

Rezultāti >>>

 

Informāciju sagatavoja

VPK sporta katedras docente

Aldona Homiča