d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

2019. gada 20. marts

Valsts policijas koledža ar saukli “Mēs skrienam par MŪSU Latviju!” 2018. gada 18. martā rīkoja pasākumu, kas tika veltīts Latvijas Republikas simtgadei!

Par cik simts gadu jubileju svin ne tikai Latvijas valsts, bet arī Valsts policija, tad par godu šim lielajam notikumam Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde organizēja pasākumu - “Valsts policijas simtgades skrējiens”, kura laikā Valsts policijas koledžas kadeti un citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji 2018. gada 18. martā noskrēja 100 kilometrus Rīgas pilsētas teritorijā.

Katrs noskrietais kilometrs simbolizēja vienu Latvijas Republikas pastāvēšanas gadu un bija kā veltījums Latvijai no katra skrējēja. Šī pasākuma ideja - vienota un spēcīga tauta, kura virzās uz priekšu roku rokā, katram atsevišķi ieguldot mazumiņu, kopīgi sasniedzot lielus mērķus un šie 100 kilometri simbolizē tautas vienotību un spēku 100 gadu laikā.

  Pasākumā “Valsts policijas simtgades skrējiens” brīvprātīgi iesaistījās Valsts policijas, Valsts policijas koledžas. Valsts Ugunsdzēšanas un civilās aizsardzības koledžas un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāvji, kā arī Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības pārstāvji, kuri sevī juta spēku un bija gatavi šo veltījumu nest visas distances garumā.

 

Skrējiena starts notika 2018.gada 18.martā pulksten 8.00 Aspazijas bulvārī 7, Rīgā, kur pasākumu atklāja ar svinīgu uzrunu Valsts policijas koledžas direktora vietnieks Māris Riekstiņš un Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, kā arī pirms starta tika atskaņota Latvijas valsts himna.

Skrējiena distance tika iedalīta 31 posmos, vienlaicīgi skrēja divas personas, kuras pavadīja policijas transports, (viena ar Latvijas Republikas karogu, otra ar Valsts policijas koledžas karogu), ik pēc trīs kilometriem notika skrējēju maiņa, nododot karogus nākamajiem skrējējiem. Skrējiena laikā dalībniekus aktīvi atbalstīja garāmgājēji un autobraucēji, izrādot patiesu interesi par notikušo, uzmundrinot ar saukļiem.

Pasākumā "Valsts policijas simtgades skrējiens" tika izveidots arī skrējiena kulminācijas posms, jeb “Tautas posms”, - 5km garumā, kurš deva iespēju ikvienam pievienoties, kam bija vēlme atbalstīt šo pasākumu ar savu dalību, kā arī dot savu pienesumu MŪSU Latvijai.  

Skrējiena noslēgums jeb finiš notika Ezermalas ielā 10, Rīgā, Valsts policijas koledžas teritorijā pulksten 17:40, kur tika izteiktas pateicības visiem dalībniekiem un atbalstītājiem.

Ar noslēguma pasākuma uzrunām un pateicības vārdus veltot, uzstājās Valsts policijas koledžas direktora vietnieks Māris Riekstiņš, Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības vadītājs Armands Augustāns.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 personas, kuras pēc pasākuma noslēguma tika aicinātas uz kopīgu tēju un uzkodu galu.

IZSAKAM VISIEM PATIESU PATEICĪBU par dalību un atbalstu!

 

Foto: https://failiem.lv/u/at4suejn#/

 

 

Vairāk informācijas: http://www.policijas.koledza.gov.lv/lv/sakums

 

 

 

Iepriekš publicēts 2018.gada 8.martā


 

VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS RĪKOTAIS PASĀKUMS, KAS VELTĪTS LATVIJAS

REPUBLIKAS SIMTGADEI!

Valsts policijas koledža ar saukliMēs skrienam par MŪSU Latviju” rīko pasākumu, kas būs veltīts Latvijas Republikas simtgadei!

Simts gadu jubileju svin ne tikai Latvijas valsts, bet arī Valsts policija un kā veltījums šim lielajam notikumam, Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde organizē skrējienu - “Valsts policijas simtgades skrējiens”, kura laikā Valsts policijas koledžas kadeti 2018. gada 18. martā noskries 100 kilometrus Rīgas pilsētas teritorijā.

Katrs noskrietais kilometrs simbolizē vienu Latvijas Republikas pastāvēšanas gadu un ir kā veltījums Latvijai no katra skrējēja. Šī pasākuma ideja - vienota un spēcīga tauta, kura virzās uz priekšu roku rokā, katram atsevišķi ieguldot mazumiņu, kopīgi sasniedz lielus mērķus un šie 100 kilometri simbolizē tautas vienotību un spēku 100 gadu laikā.

Pasākumā “Valsts policijas simtgades skrējiens” tiek aicināti iesaistīties arī Valsts policijas,  Valsts Robežsardzes un Ugunsdzēšanas un civilās aizsardzības koledžu darbinieki , kuri sevī jūt spēku un ir gatavi  šo veltījumu nest visas distances garumā.

“100 gadu skrējiena” starts plānots 2018.gada 18.martā pulksten 8.00 no Aspazijas bulvāra 7, Rīgā, noslēgsies skrējiens  Ezermalas ielā 10, Rīgā, Valsts policijas koledžas teritorijā aptuveni pulksten 18:00.

 

Skrējiena kulminācijas posms, jeb “Tautas posms”, dos iespēju noslēguma posmā, no Ostas prospekta un Mores ielas krustojuma, jebkuram gribētājam ar savu dalību atbalstīt šo pasākumu un dot savu pienesumu MŪSU Latvijai. Dalība ir iespējama iepriekš piesakoties pa e-pastu : paligs@koledza.vp.gov.lv .

“Tautas posms” startēs aptuveni plkst.17:20 un noslēgsies pēc 5 kilometriem Valsts policijas koledžas teritorijā Ezermalas ielā 10, Rīgā. Mūsu veltījuma sauklis ir: “Mēs skrienam par MŪSU Latviju”!