d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >
 

Otro gadu pēc kārtas 19K grupa iegūst pirmo vietu Valsts policijas koledžas sacensībās basketbolā vīriešiem! 2018. gada 1. marts

Saskaņā ar Valsts policijas koledžas(turpmāk- VPK)  2017./2018.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensību nolikumu, Sporta katedra –februāra mēnesī rīkoja basketbola sacensības vīriešiem.

Š.g.26, 27 un 28. februārī notika komandu savstarpējās spēles.(Skatīt rezultātus pielikumā). Vīriešu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. No katras apakšgrupas pirmās divas vietas turpināja cīņu par godalgotām vietām.

 

Šogad otro gadu pēc kārtas uzvaru svinēja  19K grupas komanda!

Komandā spēlēja : P.Daukšis,R.Safonovs,V.Maslobojevs,A.Sīlis,S.Afoņkins,S.Vārpiņš). Komandā bija jūtama saliedētība, bija precīza savos metienos, spēles taktikā un citos svarīgos komandu cīņas elementos. Kopumā visas  grupu komandas visu turnīra laiku spēlēja līdz pēdējai minūtei, nepadevās, jo dažkārt likās, ka starp grupām valda vīrišķības principi. Pirmās trīs komandas tika apbalvotas ar medaļām. Savukārt otro vietu izcīnīja 24AK grupa, bet trešo vietu 27AK grupa.

Rezultatīvākie spēlētāji:

  1. Pēteris Daukšis, Renalds Safonovs, Viktors Maslobojevs (19K grupa);
  2. Emīls Kurzemnieks, Valters Teodors (24AK grupa);
  3. Artis Millers (23 AK grupa);
  4. Edgars Lapenass (25AK grupa);
  5. Mārtiņš Kļavinskis (27AK grupa);
  6. Jānis Zvejnieks, Gatis Dzērve (26AK grupa).

Sporta katedra izsaka  sportisku Paldies kadetiem (K.Krīgalei no 19K grupas un J.Eglem no 20K grupas), par palīdzību sacensību tiesāšanā!

Pēc šī  turnīra tiks sastādīta VPK izlases komanda basketbolā vīriešiem, kas jau 2018. gada 21.martā kopā pirmo reizi saspēlēsies pārbaudot savus spēkus kopā spēlējot ar Rīgas pašvaldības policijas basketbola izlasi. Pēctam Valsts policijas koledžas komanda piedalīsies Valsts policijas spartakiādes sacensībās, kas šogad notiks Rīgā, š.g. 6.aprīlī.

 

Skatīt rezultātus >>>

Bildes >>>

 

Informāciju sagatavoja

Sporta katedras docente

Aldona Homiča