d-1.jpg d-2.jpg d-3.jpg d-4.jpg d-5.jpg d-6.jpg
Sākums   >
 

20K grupa iegūst pirmo vietu Valsts policijas koledžas sacensībās basketbolā sievietēm! 2018. gada 21. februāris

Saskaņā ar Valsts policijas koledžas 2017./2018.mācību/studiju gada Spartakiādes sacensību nolikumu, Sporta katedra –februāra mēnesī rīko basketbola sacensības sievietēm un vīriešiem.

Š.g.15.februārī notika komandu pārstāvju sanāksme, kurā tika izrunāti spēles noteikumi, sastādīta spēļu kārtība un veikta izloze sieviešu un vīriešu komandām. Bet, jau 19.februārī tika  uzsāktas Valsts policijas koledžas Spartakiādes sacensības basketbolā sievietēm.

Par cik tika lemts par godīgu spēli, tad sieviešu komandās cīnījās “riņķa” sistēmā , proti, katra komanda spēlēja katra ar katru.(Skatīt rezultātu tabulu).

Šoreiz uzvaru svinēja 20K grupas komanda (S. Briede, E.Rusakova, E.Mačevska, K.Muceniece, G.Jume, D.Timšāne), kas bija visizturīgākā- nosvērtākā visās spēlēs. Protams, ka visu turnīra laiku virmoja emocijas un  spriedze. Laukumā brīžiem valdīja apjukums, jo visu grupu meitenes kopā saspēlējās pirmo reizi un uzreiz jau basketbola turnīrā!

Katrā ziņā basketbola turnīrs bija izdevies! Pirmo triju vietu ieguvējas tika apbalvotas ar medaļām.

 

Rezultatīvākās basketbolistes:

  1. Santa Briede, Egita Mačevska (20K grupa);
  2. Evelīva Nikolajeva, Zanda Jēkobsone, Zeltiņa Solveiga (21K grupa);
  3. Kristīne Melnace (26AK);
  4. Keita Kalniņa(24AK).

 

Pēc šī  turnīra tiks sastādīta VPK izlases komanda basketbolā sievietēm, kas jau 2018. gada 20.aprīlī piedalīsies IeM atklātās čempionāta sacensībās.

Rezultātu tabula

Fotogaleriju var aplūkot šeit >>> 

 

Informāciju sagatavoja

Sporta katedras docente

Aldona Homiča