e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   > Aktualitātes
 

Aktualitātes

STUDĒJOŠO UN DOCĒTĀJU ZINĀTNISKI – PĒTNIECISKĀ KONFERENCE VALSTS POLICIJAS KOLEDŽAS LATGALES FILIĀLĒ 2018. gada 5. februāris

2018.gada 1.februārī Valsts policijas koledžā, turpinot tradīciju, kā arī Valsts policijas 100.gadskārtas ietvaros, notika Koledžas Latgales filiāles docētāju un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Policijas darbs” nepilna laika neklātienes grupu zinātniski – pētnieciskā konference, kas tika veltīta Latvijas valsts simtgadei un aktuālām tiesību piemērošanas problēmām policijas darbā. Šajā konferencē uzstājās docētāji un studējošie, prezentējot savus referātus par aktuālākajām tiesību problēmām.

Kopumā tika nolasīti referāti par desmit pieteiktajām tēmām.

Atsevišķas tēmas raisīja spraigas diskusijas, piemēram, Valsts policijas koledžas Latgales filiāles docenta Valda Voina prezentētais referāts “Globālā apdraudējuma ietekme uz publisko pasākumu norisi Latvijā”, kā arī LF 2017 5N grupas pārstāvju Vadima Koroļķeviča, Jevgēnija Bondareca, Viktorijas Jurčenko, Māra Lipšāna un Liānas Skerškānes ierosinājumi par tēmu: “Kriminālprocesa likuma termina “Kriminālvajāšana” aizvietošana ar terminiem “Krimināluzraudzība” vai “Kriminālā uzraudzība””.

Konferences dalībnieki bija pievērsuši īpašu uzmanību tēmu aktualitātei, ieguldot nozīmīgu darbu un paplašinot šī pasākuma dalībnieku un klausītāju zināšanu, kā arī interešu loku.

 

Fotogalerija >>>

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas

Latgales filiāles vadītāja

Inese Boluža