e-1.jpg e-2.jpg e-3.jpg e-4.jpg e-5.jpg e-6.jpg
Sākums   >
 

Dmitrijs Fedosejenkovs – četrkārtējs Latvijas čempions Džudo! 2018. gada 17. janvāris

2018.gada 13. janvārī Hanzas vidusskolas telpās notika Latvijas atklātais čempionāts pieaugušajiem un Latvijas meistarsacīkstes U-18. Šogad šie divi turnīri tika rīkoti vienā dienā. Kopumā abos čempionātos piedalījās 124 džudisti. Savu pagājušā gada sniegumu atkārtoja Valsts policijas koledžas kadets no 18K grupas, kluba "Lido" sportists Dmitrijs Fedosejenkovs (-73 kg). Skat. rezultātus pielikumā.

Nākamais starts mūsu kadetam ir Bulgārijā (atklātais -starptautiskais Bulgārijas čempionāts), kas norisināsies š.g. no 3. līdz 5.februārim.

LSFP sporta stipendiju ieguvējs – Dmitrijs Fedosejenkovs 2017./2018. akadēmiskajā gadā.
2017.gada 6. novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji 2017./2018. studiju gadam. LSFP Sporta stipendijas no valsts budžeta līdzekļiem tiek piešķirtas kopš 2007. gada, lai sekmētu studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, kā arī, lai popularizētu studentu, sportu un veicinātu rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām. Stipendija paredzēta tieši stipendiātu akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai.

Pieteikties stipendijai tika aicināti visu Latvijas izlašu sportisti, kuri studē akreditētā augstākās izglītības iestādē, un startē sporta veidos, kuru starptautiskās federācijas ir Starptautisko sporta federāciju ģenerālās asociācijas biedri, vai atzītas Starptautiskajā Olimpiskajā komitejā.

Stipendiju varēja saņemt tikai sportisti-studenti, kas uzrāda augstus rezultātus sportā un studijās, rosinot augstas klases sportistus domāt par duālo karjeru. Stipendijas domātas augsta līmeņa sportistiem, kuri mērķtiecīgi domā arī par karjeru pēc sporta gaitu beigšanas.

Apsveicam Dmitrijs Fedosejenkovu ar jaunas sezonas sākumu un novēlam veiksmi un izturību 2018.gadā.

Pielikumā>>> rezultāti un bildes

 

Informāciju sagatavoja

Sporta katedras docente

Aldona Homiča