f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   >
 

Draudzības spēle volejbolā! 2017. gada 7. decembris

Katru gadu, jau tradicionāli, Valsts policijas koledžas (turpmāk –VPK) Sporta katedra rīko dažādas (volejbols, futbols, basketbols) sadraudzības spēles kadetiem, lai veicinātu sportisku dzīvesveidu, paaugstinātu fizisko sagatavotību, popularizētu sporta spēļu attīstību, kā arī veicinātu sadarbību starp dažādām policijas struktūrvienībām.

Šīs volejbola spēles mērķis bija pārbaudīt kadetu prasmes un iemaņas, nosakot tos spēlētājus, kuri būtu iekļaujami Koledžas izlases komandas sastāvā dalībai Valsts policijas Spartakiādē volejbolā.

Varam lepoties, ka šogad VPK komandā spēlēs jauni spēlētāji- kas jau trenējušies dažādos klubos un sporta skolās. Iespējams, ka šī nav pirmā un pēdējā draudzības spēle. Plānojam uzaicināt arī citas komandas, lai vienlaikus tiktu pilnveidota spēles tehnika un taktika, „noslīpētas” kombinācijas un citi svarīgi spēles komponenti!

Šoreiz, sīvā un līdzvērtīgā spēlē ar rezultātu 3:0 uzvaru izcīnīja Valsts policijas koledžas komanda – (pa setiem: 25:13; 25:23; 25:21).

Rīgas pašvaldības policijas komandā spēlēja:

K.Eglītis, T.Freimanis, T.Dučenko, M.Lucjanovs, S.Pastare, K.Eglītis, R.Kurbanovs, J.Bubermanis.

 

Valsts policijas koledžas komandā spēlēja: P.Daukšis(19K), V.Maslobojevs (19K), R.Safonovs(19K), A.Sīlis (19K), A.Millers(23AK), R.Uškāns(23AK), J.Jančenko(24AK), V.Jančevskis(27AK), G.Dzērve(27AK), M.Berkmanis (23AK).

Paldies Rīgas pašvaldības policijas komandas pārstāvim Guntim Buķim par viesmīlīgu uzņemšanu. Atbildes spēli plānojam 2018.gada janvāra mēnesī!

Foto galerija >>>

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sporta katedras docente

Aldona Homiča