f-1.jpg f-2.jpg f-3.jpg f-4.jpg f-5.jpg f-6.jpg
Sākums   >
 

Mūsu kadeti Valsts policijas izlases komandas sastāvā izcīna čempionu titulu Iekšlietu ministrijas futbolā telpās! 2017. gada 30. novembris

Ar Valsts policijas izlases komandas teicamu startu ir noslēgušās Iekšlietu ministrijas sacensības futbolā telpās vīriešiem. Izlases komandas sastāvā tika iekļauti arī Valsts policijas koledžas kadeti – Sandis Vārpiņš un Konstantīns Bobrovs, kuri ar savu teicamo spēli un izšķirošajos brīžos gūtajiem vārtiem sekmēja komandas triumfu šajās nozīmīgajās sacensībās!!!

Kā pēdējos gados ierasts, sacensības norisinājās Rēzeknē, Valsts robežsardzes koledžas sporta kompleksā, kur patstāvīgi trenējas Valsts robežsardzes (VRS) telpu futbola izlases komanda, kas šai komandai dod „savu māju” priekšrocību, kā tas ir praktiski visās sporta spēlēs. Par to liecina fakts, ka VRS izlases komanda pēdējos sešos gados ir izcīnījusi 5 čempionu titulus! Savukārt Valsts policijas izlases komanda Iekšlietu ministrijas čempionātā pēdējo reizi uzvaru tika izcīnījusi 2011.gadā.

Saskaņā ar sacensību reglamentu komandas tika sadalītas divās grupās, kur katra komanda ar katru izspēlēja apļa turnīru un labākās divas kvalificējās pusfināliem.

Mūsu futbolisti turnīru sāka vareni, ar rekordlielu uzvaru (20:0) sagraujot Apvienoto Iekšlietu ministrijas Centrālā aparāta komandu! Otrajā apakšgrupas spēlē pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) komandu pietika ar neizšķirtu, lai ieņemtu pirmo vietu apakšgrupā un pusfinālā tiktos ar relatīvi vājāku pretinieku. Tomēr, būdami visu spēli vadībā ar 1:0, mača galotnē nokļūdījāmies uzbrukumu veidošanā, zaudējot bumbas laukuma viduszonā un tehniski spēlējošie VUGD futbolisti mūs sodīja par šādu paviršību ar diviem ātrajiem pretuzbrukumiem un ar sitieniem no distances izrāva uzvaru 2:1, atstājot VP komandu otrajā vietā apakšgrupā.

Līdz ar to pusfinālā bija jātiekas ar turnīra favorītiem – VRS futbolistiem, kur komandas sastāvā spēlēja gan Latvijas Nacionālās telpu futbola izlases vārtsargs Aigars Bondars, gan vairāki Latvijas augstākās un pirmās līgas spēlētāji. Uzreiz jāsaka, ka spēle izvērtās dramatiski – jau otrajā minūtē, pēc vairākiem rikošetiem, ielaidām kuriozus vārtus, nonākot iedzinēju lomā. Iespējams, tas mūsu komandai nāca par labu, jo pretinieks nedaudz samazināja „apgriezienus” un sāka pieļaut nelielas paviršības, kas ļāva īstenot pirms spēles izvirzīto uzdevumu – veidot kompaktu aizsardzību un „ķert” pretiniekus uz ātrajiem pretuzbrukumiem. Tas teicami izdevās un ar lielisku saspēli un filigrāni izpildītiem sitieniem divreiz Ēriks Krušanovs un vienreiz komandas kapteinis Guntars Silagailis (abi Latgales RP) izvirzīja Valsts policijas komandu vadībā ar 3:1.

VRS komanda, lai līdzsvarotu spēli, sāka „pieslēgt” uzbrukumam, kā piekto laukuma spēlētāju, savu vārtsargu. Bet arī tas nāca mums par labu, un Mārtiņš Šverins (Zemgales RP), pārtverot bumbu, no sava laukuma puses aukstasinīgi un precīzi raidīja bumbu pretinieku tukšajos vārtos. Likās, ka jau uzvara ir rokā, taču vispirms Latvijas Nacionālās telpu futbola izlases vārtsargs Aigars Bondars no distances ar spēcīgu sitienu samazināja rezultāta starpību un pēc tam VRS ar lieliski izspēlētām standarta situācijām pēdējā minūtē „izrāva” neizšķirtu. Likās, ka spēle tā arī beigsies 4:4 un būs jāsit 6 metru soda sitieni, tomēr, kad līdz tās noslēgumam bija atlikušas 8 sekundes, nopelnījām „autu” pie VRS vārtiem, Ē.Krušanovs daudz nedomādams ar spēcīgu sitienu tik veiksmīgi raidīja bumbu vārtu virzienā, ka tā pēc rikošeta pret aizsargu un vārtsargu nonāca pie nepiesegtā Sanda Vārpiņa (Valsts policijas koledža), kurš līdz ar spēles finālsirēnu bumbu ieripināja tukšajā vārtu stūrī – dramatiska uzvara un vieta finālā nopelnīta!!! 

Finālā pretim stājās VUGD komanda, kura otrajā pusfinālā pēcspēles 6 metru soda sitienos bija apspēlējusi VP Rīgas RP komandu.

Spēli sākām teicami – pēc nospēlētām 2 minūtēm jau bijām vadībā 2:0! Taču atlika mums nedaudz samazināt tempu un ļaut izdarīt brīvus sitienus no distances, kā VUGD mūs par to sodīja, panākot neizšķirtu. Atkal „sapurinājāmies”, guvām vēl divus vārtus, izvirzoties vadībā. Tomēr smagā spēle pret VRS pusfinālā bija paņēmusi daudz spēka, sākām pagurt un VUGD mača nogalē, gūdami 2 vārtus, noveda spēli līdz pēcspēles soda sitieniem.

Pēc sacensību reglamenta soda sitienus izpilda pa vienam spēlētājam no katras komandas, līdz kāda komanda kļūdās. Tādējādi katrs sitiens var būt uzvaras vai zaudējuma vērtē. Abu komandu spēlētāju meistarība sākotnēji ļāva pārspēt vārtsargus un novest pēcspēles soda sitienu sēriju līdz rekordlielam vārtu guvumam – tikai ar sesto sitienu, kuru izpildīja Konstantīns Bobrovs (Valsts policijas koledža) „izrāvām” uzvaru, jo mūsu vārtsargs Jānis Tikums (VP GKrPP) atvairīja VUGD sitienu, un pirmo reizi pēc 6 gadu pārtraukuma kļuvām par čempioniem! Bet līdz tam soda sitienus sekmīgi izpildīja visi mūsu laukuma spēlētāji – Dāvids Čudars (VP GKPP SOAP), Ē.Krušanovs, G.Silagailis, M.Šverins un S.Vārpiņš.

 

Apsveicam komandu ar teicamo rezultātu!!!

 

Komandas sastāvs – J.Tikums, G.Silagailis, M.Šverins, S.Vārpiņš, D.Čudars, Ē.Krušanovs, K.Bobrovs, treneris – I.Zvirbulis.

 

 

IEKŠLIETU MINISTRIJAS SPARTAKIĀDES

FUTBOLĀ TELPĀS SACENSĪBU REZULTĀTI

 

Rēzekne, 2017.gada 24.novembris

 

“A” grupa

Nr.

Komanda

1

2

3

Punkti

Attiecība

Vieta

1.

Valsts robežsardze

 

2 : 1

4 : 1

6

6 : 2

1

2.

VP Rīgas RP

1 : 2

 

3 : 1

3

4 : 3

2

3.

Rīgas pašvald. pol.

1 : 4

1 : 3

 

0

2 : 7

3

 

“B” grupa

Nr.

Komanda

1

2

3

Punkti

Attiecība

Vieta

1.

Valsts policija

 

1 : 2

20 : 0

3

21 : 2

2

2.

VUGD

2 : 1

 

13 : 0

6

15 : 1

1

3.

Apvienotā IeM CA

0 : 20

0 :13

 

0

0 : 33

3

 

Spēļu rezultāti

Nr.

Komandas

Rezultāts

1.

Valsts robežsardze – Rīgas pašvaldības pol.

4 : 1 (2 : 0)

2.

Valsts policija – Apvienotā IeM CA

20 : 0 (0 : 0)

3.

VP Rīgas RP – Rīgas pašvaldības policija

3 : 1 (2 : 0)

4.

VUGD – Apvienotā IeM CA

13 : 0 (5 : 0)

5.

Valsts robežsardze – VP Rīgas RP

2 : 1 (1 : 1)

6.

Valsts policija – VUGD

1 : 2 (0 : 0)

7.

Par 5.vietu Rīgas pašvaldības policija – Apvienotā IeM CA

5 : 0 (4 : 0)

8.

Pusfināls Valsts robežsardze – Valsts policija

4 : 5 (1 : 1)

9.

Pusfināls VUGD – VP Rīgas RP

1 : 1 (0 : 1) /1 : 0/

10.

Par 3.vietu Valsts robežsardze – VP Rīgas RP

2 : 1 (2 : 0)

11.

Par 1.vietu Valsts policija – VUGD

4 : 4 (2 : 1) /1 : 0/

 

Sacensību laureāti

1.vieta – Valsts policija (J.Tikums, G.Silagailis, M.Šveriņš, S.Vārpiņš, D.Čudars, Ē.Krušanovs, K.Bobrovs, I.ZVIRBULIS);

 

 

 Fotogalerija >>>

 

Informāciju sagatavoja

Valsts policijas koledžas

Sporta katedras vadītājs

pulkvedis Ivars Zvirbulis